Najdi forum

Bolečine v penisu!

Pozdravljeni!

Štejem jih 17 let in pred nekaj dnevi se mi je pojavila bolečina v penisu.. celo zdi se mi da me bolj boli leva polovica, vem da se sliši smešno, ampak dejansko se mi tako zdi.. skratka bolečina je tam in ne odide. Naj bolj izrazita je kadar imam spolne odnose z punco. Včerja me naprimer tudi zapekla ali zaskelela leva jajčka med seksom, nakar je sledila huda bolečina v penisu, tako da sva morala odnos prekiniti.
Problem sva z punco pripisovala njenim kontra. tabletkam, ker ima bolj suho nožnico, vendar uporabljava lubrikant na vodni osnovi, ki težavico kar dobro ublaži. In pa tudi (pre)rednim spolnim odnosom, ki se kak dan kar vrstijo.. Tako da sva nazadnje ostala zgubljena! Vse info. na netu, kjer sva zasledila stvari kot so vnetje sečnice in take stvari, so naju preplašile, odgovora pa nikjer.
Bolezni nima noben od naju, na penisu tudi ne opažam sprememb. Samo boli me, kadar seksam in se dotikam.
Torej, rabim nasvet.. napotitev k zdravniku ali karkoli pač že, samo da bi bilo konec moje težave. Saj veste kako smo fantiči občutljivi na svoje korenjake.. 😉

Pa lep pozdrav in hvala za odgovor!

New Report

Close