Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bolečine pri požiranu

Bolečine pri požiranu

Pozdravljeni!

Ze 4 mesece imma tezve pri požiranu.vedno sem islila,da me boli grlo,potem pa sem sma s prstom pretipala zadnjo stran jezika in ugotovila da se mi naredijo taksne bulice na jeziku,ki bolijo..enkrat se mi naredi na eni strani jezika,potem izgine,nekaj dni mir in se nredi na drugi strani jezika in tako naprej…to je postlo resnicno moteče.Ko sem o pokazala svoji zdravnici,ki mi je to prv tako potipala,je rekla da so to tiste bunkice ali pa bezgavke…dala me je tudi na pregled krvi vse ok.Tudi crp je vredu…
Potem pa sem se spomnila,da sem imela ze pred vec kot 10 leti podoben primer,da sem mislla,da me boli grlo,takrat pa sem bila na orl preledu,ki ni ugotovil nicesar.V izvidu ,pa pise da je na jeziku izboklina..Mislim,da me je to bolelo tudi takrat.KER vedno boli samo na eni strani,tam kjer e naredi bunkica.MNareijo se pa cisto na spodnji strani jezika,torej pri grlu..
Kaj mi svetujete?
lp

Pozdravljeni….

Opuisujete že dalj časa trajajoče težave,ki jih bolj ali manj dobro rešujete sami.Težave niso resne narave predstavljajo pa reakcijo sluznice na določenem mestu kjer je lahklo prisoten virus ali bakterija ali pa je le posledica fizičnega ali kemijskega draženja sluznice(mrzla/vroče/gazirano……)

Lp Dr.I.B.

New Report

Close