Najdi forum

Bolečine desna stran

Pozdravljeni
Že nekaj časa imam bolečine na desni strani pod lopatico nekje, ki se širijo proti vratu, včasih tudi rahlo mravlinčenje v desno roko.
Hodil sem na fozioterapijo, masaže…nič kaj preveč učinka.
Bolečina ni pretirano vezana na fizično delo, se sicer malo poslabša če sem fizično ativen, vendar tudi ko nisem(nedelja je čas za počitek) ne izgine, včasih je pa čez noč dobro tudi če sem prejšnji dan aktiven. Skratka ni velike spremembe ali fizično delam ali ne.
Bil sem na ultrazvoku rame oz. mišic v predelu bolečin vendar ni posebnosti.

Vse skupaj mi gre že na živce in bi rad to odpravil, vendar enostavno ne vidim več rešitev.

Prosim za nasvet in hvala,

Pozdravljeni,

na podlagi opisa vaših simptomov sem s visoko gotovostjo predvidevam, da težave izvirajo iz spodnjega dela vratne hrbtenice. Spremembe v medvretenčnih prostorih/ploščicah namreč odražajo bolečine v vratnem delu, ki preko ramenskega sklepa in lopatice segajo v roko, lahko tudi vse do prstov. Za vratni del je pogost pojav, da težave niso odvisne od aktivnosti in se le-te pojavljajo ne glede na vrsto in količino aktivnosti.
S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere. Za konkreten nasvet glede zdravljenja moramo kot prvo opraviti pregled, po potrebi vas bomo po pregledu poslali še na dodatno diagnostiko (slikanje vratnega dela).
Za termin pregleda pokličite v eno izmed naših ordinacij: https://www.mo-gy.si/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close