Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Bolecina po posegu

Bolecina po posegu

Pozdravljeni,

bila sem pri zobozdravniku, ki mi je zamenjal plombo z belo na petici spodaj desno.
Dal mi je lokalni anestetik. Po opravljeni menjavi, me je dlesen bolela oz. nekje spodaj med dlesnijo in licnico.
Ko pritisnem s prstom me se vedno zaboli.
Ker me pred posegom ni bolelo nic, me zanima, ali je mozno da se je razbolelo na mestu od vboda anestetika? Od posega je 2 dni. Bolecina je kadar se dotaknem.
Zob me ne boli, prav tako ne dlesen, ampak pri spodnji celjustni kosti, med licnico in dlesnijo.
Drugace ne znam opisati.

Najlepsa hvala za odgovor in cas.

Lepo vas pozdravljam.

Pozdravljeni,

vaše sklepanje je popolnoma pravilno. Bolečina pa je verjetno v času do mojega odgovora že minila.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,

vaše sklepanje je popolnoma pravilno. Bolečina pa je verjetno v času do mojega odgovora že minila.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,

seveda je možno, da je dlesen občutljiva po aplikaciji lokalnega anestetika. Še najbolje bo znal oceniti za kaj zobozdravnik, ki je poseg opravil. Če bolečina ne mine v nekaj dneh, pojdite nazaj na pregled.

Srečno,

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close