Najdi forum

Zivjo!

Mene zanima, ce je med vami kasna zenska, ki je (ima) podobne tezave kot jih ima moja punca. Zelo bi bil hvalezen ce bi nama lahko svetovala kaj naj narediva, kaj bi po njenem lahko bilo itd. Dobrodosli ste tut ostali, ce imate kaksen koristen nasvet glede tege
OK……zdej pa k svari. Problem je v tem, da ko imava spolne odnose jo zelo bolijo jajcniki in noznica. Bolecina v jacnikih je neodvisna od polozaja, jo vedno boli in bolecina se scasoma se nekoliko stopnjuje. Glede noznice je pa tko……ce sva v misjonarskem polozaju jo ne boli, oziroma samo na zacetku, potem pa bolecina jenja (sam se vedno ostaja). Ne vem mogoce
je krivo to, da pri razlicnih polozajih pride do zadevanja v maternicni vrat, ker sem vcasih cutil kot da zadanem vanj. Ne vem……
prosim ce mi lahko svetujete.

hvala lepa………………Jani

ps.: vesele praznike, pa velik dobrga sexa:))

Ja jani kaj naj ti svetujem,

prvo, ali je punca pri odnosih sproščena, če jo na začetku boli potem pa pojenja. Ne vem koliko si star , in koliko imaš izkušen, vendar za začetek, z odnosom not pa ven, ni potrebno takoj začeti vse lahko traja pred tem tudi eno uro.

Sedaj pa samo še nasvet, če se ti je z partnerico nerodno pogovorit,

zamisli si da “ga nimas” pa bi rad vseeno imel spolni odnos. Kako boš užival in kako bo ona?

Imej domišlijo

peter

Živjo,

verjetno je problem v tem, da ima punca kratko nožnico ali pa imaš ti malo večji
penis. Tudi meni se je to dogajalo, ko sem imela partnerja z malo večjim . Poskusita bolj počasi in nalahko.

Lep pozdrav, Kaja

Mislim, da bi bilo najbolje, če bi tvoja punca obiskala ginekologa i n mu zaupala te težave, saj bi morda lahko šlo tudi za kaj drugega.

mislm da je problem v tvojem kurcu saj kurci taki kot so nimajo nobene veze z razlicnimi in dejansko tematskimi odnosi socialnih napredkov pri katerih se pozna kako in kaj. probaj brez in z kakor se to dela. probaj si ga prej namociti v mast saj pri mastitvi le-tega ne more priti do okuzb raznih globjih scen. kakor pravi sam palcek: “brez kurca nimas kej”.

pa lep pozdrav.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close