Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Boleči sklepi

Boleči sklepi

Pozdravljeni gospod dr. Rebolj!

Očitno to poletje ravno ni na moji in moževi strani. Že nekaj dni naju bolijo vsi sklepi, moža tudi križ, meni pa je otekel tudi prstanec na levi roki (ne morem ga stegniti zaradi bolečine). Nimava nobenih znakov prehlada, povišane telesne temperature ali kakršnih koli drugih znakov. Lekadol in Nalgesin proti bolečinam ne pomagata. V zadnjih dneh tudi nisva imela kakih povečanih naporov. Imate kak namig, kaj bi to lahko bilo in kako naj si pomagava? Bo treba k zdravniku? Naj povem, da je imel podobne bolečine tudi starejši sin, ki pa je nato zbolel. Diagnoza ni znana, krvne preiskave so pokazale, da gre za neko bakterijo, zato je dobil antibiotik. Je možno, da sva kaj “pokasirala”?

V naprej hvala za vaš odgovor.

lp

Julija

p.s.
Stara sva 51 in 52 let in zmerno telesno aktivna

Julija

Pozdravljena!
Še sreča, da je poletje že čez polovico 🙂
Glede na sina in na to, da imata oba enake težave je možno, da je posledica kakšne okužbe in se utegnejo slejkoprej pojaviti še kakšne dodatne težave, kakšna od kopice drugih možnosti se mi zdi precej manj verjetna. Nad zdravili, ki ste jih jemali do sedaj ne gre tako hitro obupati, če se stvari ne izboljšajo ali se pojavijo še dodatne težave, bo seveda varneje stopiti do zdravnika.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Najlepša hvala za odgovor.

Bolečine zdaj počasi pojenjujejo. Nalgesin očitno dela. 🙂

Julija

Super! Pa bo rešen vsaj del poletja 🙂
Lep pozdrav, pa da mine še zadnji delček težav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close