Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Boleče oči&glava

Boleče oči&glava

Pozdravljeni!
Zadnji mesec sem ogromno brala in bila za računalnikom. Iz dneva v dan so me oči bolj bolele, vendar sem bila mnenja,da ko bo izpita konec, me bodo oči nehale boleti. Vendar je sedaj 1 teden mimo, mene pa oči še vedno bolijo. naj razložim- najraje bi imela oči ves čas zaprte, ko jih odprem, me predvsem ko gledam na daleč (avto,..) bolijo in to predvsem v predleu čela. Ko da bi me bolelo cca. od oči do sredine čela. Kaj bi to bilo, so to prehlajene, vnete oči, utrujene, ali je kaj drugega. Do sedaj sem imela vedno odličen vid.

Mislim, da imate dioptrijo. Priporočam pregled oči:

Lp.

Tudi jaz imam bolečine v očeh, ki pa se mi pojavijo le občasno. Naenkrat me začne bolet postopoma, najprej desno oko, nato še levo, kasneje pa se mi pojavijo nekakšne motnje vida. Na desno oko vidim taksno utripajoco črto, ki je zelo moteča, sploh če kaj berem, ker ne vidim dela besedila. To traja kakšne pol ure, oči pa me bolijo še dalje, tudi na zgornji strani, nekako do čela. Poznate mogoče razlog? Bila sem tudi pri zdravniku zaradi glavobolov in imam mogoče migreno, ali je to vzrok za boleče oči? Ker to se mi ne pojavi takrat ko me boli glava, ampak kar naenkrat. Nikoli še nisem imela očal in tudi drugače dobro vidim.

Enako velja za vas, da obiščete očesnega zdravnika, saj je to mogoče vzrok za vaše probleme.

Lp.

New Report

Close