Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika boleče oči

boleče oči

Vprašala bi samo kako je mogoče da enkrat vidim toliko bolje in drugič skoraj nič-oz.megleno,tudi včasih dvojni vid,predvsem pa ob utrujenosti poševen vid-če berem je levo ko začnem nižje kot desno na koncu vrstice-tudi predmeti,cesta,…je takrat kak dan ali dva poševno-so krive oči?!
imam sicer dioptrijo 1,00 in astigmatizem-ne vem pa koliko-pred letom so rekli da se mi večajo cilindri,dobila očala,nosila sem jih pol leta brez problema nato pa spet samo od sebe niso več pasale-kot povečevalno steklo tako je bilo vse veliko in zaradi omotice sem jih prenehala nositi.
Ponovno sem naročena pri okolistu,a me zanima kaj menite vi!?
Kako je to možno!?Malo me že skrbi,vem da ko so oči utrujene slabše vidiš,a poševno verjetno ne!
Občasno me oči pečejo,srbijo,nimam alergij in pa grozno me moti svetloba-sonce in sneg-pa ponoči se komaj peljem,najraje ne,a kaj ko je zdaj zima in je hitro tema-vse to me zelo moti in rabim nasvet!

To kar opisujete, je lahko posledica več dejavnikov (ostale telesne bolezni ali spremembe), zato je tu po intrnetu brez predhodnega pregleda težko odgovoriti. Počakajte na pregled, ki vam bo dal vse odgovore.

Lp.

New Report

Close