Najdi forum

Mogoče mi bo katera lahko priskočila na pomoč, da ima iste težave. Sem v meni, čeprav sem stara šele 42 let (dokazano). Po 7 mesecih sem pred 4 tedni zopet imela M in od takrat me bolijo dojke. Ker sem nakaj časa mislila do bom zopet imela M se s tem problemom nisem posebno ukrvarjala. Ker pa to traja že 5 teden, vas sprašujem kaj ti to bilo. Je to normalno ?

LP

Ja, mislim, da je to kar “normalno” V tej dobi človeka vsesorte špika in boli.
Vseeno pa je dobro, da si dojke redno pretipavaš in hodiš na mamografijo, boš vsaj mirna. Lp

Nisi napisala, če imaš te težave kljub jemanju kakšnih hormonskih sredstev? Če je tako, potem moraš seveda k zdravniku, če pa ne, poskusi z dodatkom vitamina E (tablete) ali Klimaktinom, ki je še najbolj naraven.

Zaenkrat ne jemljem nobenih hormonskih nadomestil, razen kalcija zaradi osteoporoze.

Uf, saj si dobra, da jih nisi potrebovala! Zaradi spremenejnih pogojev hornonskega ravnovesja se seveda v tebi dogaja pravi vihar nihanja hormonov. Nič ni narobe, če si malo pomagaš z neagresivnimi pripomočki.
Poskusi, saj boš že po tednu dni jemanja zaznala izboljšanje. Če s Klimaktinom ne boš zadovoljna, imajo v lekarnah tudi sojine tabletke.

lp
Sirena

New Report

Close