Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Boleča zatrdlina na penisu ali otrdela vena

Boleča zatrdlina na penisu ali otrdela vena

Pozdravljeni!
Že v juniju sem dobil napotnico od svojega spl. zdravnika za urologa, a zaradi dopustov nisem še nikjer prišel na vrsto, a stanje se iz neva v dan slabša.
Namreč pred par meseci se mi je pojavila zatrdlina (kot otrdela vena) pod kožico kak cm pod glavico penisa – kakih 5cm dolžine in nekako objema penis, na njej je tudi par manjših vozličkov – na dotik in pri spolnih odnosih je pa zelo boleča. Zdravnik mi je predenj mi je dal napotnico za urologa predlagal da nimam spolnih odnosov kakih 14 dni a se je bloečina le malce umirila zatrdlina pa nikakor ni izginila in se povečuje.
Prosim, če mi lahko svetujete kam naj se obrnem za rešitev problema in če mi lahko kdo razloži, če ve kaj več o tem ali mi pošlje link kake spletne strani. V naprej hvala. T.

Po pravici povedano si težko predstavljam, kako naj bi to izgledalo oz. kaj bi bilo. Zamašene žleze? Brez pregleda verjetno ne bo šlo, tako da svetujem, da se ponovno obrnete na vašega zdravnika, čeprav že imate napotnico za urologa.
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Mogoče za malo boljšo predstavo.
V naprej hvala.
T.

Izgleda res kot zamašena (trombozirana) vena, kar sicer ni nevarno, je pa vseeno nenavadno, da boli že toliko časa.
Lp.!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

mene pa zanima reštev problema ali je prišlo do nje saj imam sam enak problem.

i ja isto imam takav problem kaj mi je isto takva tvrds žils izila na površinu što da radim hvala unaprjed

New Report

Close