Najdi forum

Spostovani!

Redno spremljam forum in sem vedno znova vesela novih forumov, ki pa so zelo dobrodosli.

Naj na kratko napisem o moji bolecini. Pojavlja se ze leto in pol od ramena do komolca vsak dan predvsem pa zjutraj. Problemi so predvsem pri rotiranju roke, tako da pogosto ze tezko vozim avto. Naj omenim, da nisem imela nobene poskodbe in da se je bolecina pojavila in se vsak dan bolj stopnjuje. Bila sem tudi ze pri ortopedu kjer so mi naredili rentgen rame, ki ni pokazal nobene obrabe in vse BP. Prav tako sem bila na ultra zvoku tudi tam ni pokazalo nic.

Naj omenim, da imam ze od nekdaj vratna vretenca malce ‘izbocena’ in s tudi bolecine po vsej hrbtenici. Stara sem 28 let, s sportom se redno ukvarjam rekreativno zaradi rame pa vse manj posvecam cas svojemu najljubsemu sportu badmintonu.

Prosim, povejte mi, ce imam kaksne realne moznosti z manualno medicino kajti noben zdravnik ni prisel do drugacnega zakljucka kot blokada in kasneje operacija (ceprav ne vem cesa).

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Gabi

Pozdravljeni,

Glede na to, da verjetno problemi izvirajo iz vratnega dela hrbtenice obstoja tudi možnost, da vam pomagamo. Za to bi bil potreben natančen klinični pregled pri nas, s seboj pa morate imeti tudi Rtg. slike vratnega dela hrbtenice. Šele takrat vam bomo lahko povedali o realnih možnostih zdravljenja z manualno medicino. Sam sem optimist, tudi kar se badmintona tiče.

Lep pozdrav

New Report

Close