Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca boleča noga

boleča noga

Naj še dodam,da včeraj po 10 minutnem teku, se mi je začelo temniti pred očmi. Ko sem to začutila,sem se vsedla in spila malo vode,čez nekaj časa je bilo vse ok. Sem pa prejšnji dan bolj malo jedla in pila.

Lp, Maja

Tule res tavava po temi. Za revmatični obolenje komaj verjamem, lahko je vneto narastišče mišic pod kolenom. Brez pregleda bova tole težko ugotovila. Tista slabost in temnenje bi bilo lahko tudi v zvezi s premalo hrane ali večjo obremenitvijo, kot jo prenese kondicija. Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Torej bo najboljše, da grem nazaj k zdravniku? Ko hodim, me noga nič ne boli, najhuje je v določenih položajih sede in leže. Slabost in temenjen verjetno nista povezani z nogo,ane? Hvala za vaše potrpljenje.

Lp, Maja

Ne tisto ne bo povezano z nogo, kar se tiče noge pa verjetno res ne preostane drugega. Lp.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni!
Imam še eno vprašanje…in sicer na kakšen način ovrže zdravnik sum na trobmbozo? S krvnimi preiskavami ali samo s pregledom? V petek grem k svoji zdravnici,saj sem med tednom v LJ. Noga kakšen dan sploh ne boli,kakšen dan bolj boli, sem pa ugotovila, da me zelo pogosto boli zraven še koleno…vendar pa kot pravim,se bolečina menjava (enkrat stegno, enkrat meča, enkrat koleno). Malo se bojim,da me zdravnica ne bo resno jemala,ker me je že zadnjič čudno gledala.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Maja

Seveda najprej s pregledom, ob sumljivih težavah in stanju pri pregledu pa še d krvno preiskavo, ob velikem tveganju še ultrazvočno. Nikakor ne jemljite tromboze za edini možen razlog bolečin v nogah!! Veliko ljudi ima bolečine v nogah in le malo od njih trombozo. Še posebno ne s takim opisom kot je vaš, težavami že >1 mesec in s tem, da še vedno navzven ni nič opazit!!
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ok, hvala za pomiritev. Ker sem zelo velik paničar, od kar imam otroka in pomislim na najslabše. Oprostite,ker vam “težim”.

Lep miklavžev večer!
Maja

Da le kaj pomaga :-))
Enake želje tudi vam!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close