Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Boleča moda, prozorna tekočina…

Boleča moda, prozorna tekočina…

Spoštovani,

imam težave ki se mi zdaj vlečejo že par mesecov! Med stimulacijo včasih čutim neprijeten občutek v danki… nekje v predelu prostate, obenem pa mi že med stimulacijo iz penisa uhaja prozorna sluzasta tekočina… Sicer je izliv ravno tako ok, ampak mogoče opažam da ne tako obilen in mogoče redkejši kot prej! Prav tako po spolnih odnosih (caa uro ali 2 po njih) opažam bolečine v modih! Opažam tudi rahle težave pri odvajanu blata (bolj se napenjam in v danki imam nekak dražeč občutek) Ali je možno da je prostata kriva za težave in kaj mi priporočate!

Najlepša hvala!!!

Spoštovani!

Lahko so vaše težave povezane s prostato, lahko pa tudi ne. Ni nujno, da gre za eno težavo, lahko gre za več nepovezanih problemov.
Na primer – serozna tekočina iz sečnice je lahko predizliv, lahko pa vnetni izcedek, kot se kaže pri okužbi s klamidijo (slednjo je vsekakor nujno zdraviti) .

Glede težav z danko predlagam pregled pri proktologu. Proktolog bo lahko tudi ocenil verjetnost, da so težave povezane s prostato in vam svetoval naprej.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close