Najdi forum

Pozdravljeni!

Po preziveli dolgi in tezki pljucnici z vsakodnevno vrocino prek 4°C me konstantno boli levi palec na nogi. Imam slabo navado da ob zivcnosti migam s prsti na nogah, podzavestno. Takoj ko dobim vrocino se mi to zacne in me vedno ko mam vrocino boli ta nesrecni palec. Ko nimam vrocine, mine. Po tej pljucnici pa si nekako ni opomogel, na zacetku je nekako 2 do 3 tedne skripal ob vsakem premiku, sedaj pa samo se boli, vsakic ko ga skrcim. Moti me tudi pri hoji. Je mozno da je sklep vnet, boli namrec sklep kjer se nartnice stikajo z kostmi prsta. Ali so to morda kake kite.. ?

Najlepsa hvala!

Obstoja določena verjetnost, da gre v vašem primeru za vnetje sklepa, ni pa nujno.
Da bi točno ugotovili vzrok, bi bilo potrebno narediti Rtg. slikanje sklepa, opraviti biokemično analizo krvi in se posvetovati z osebnim zdravnikom, morda tudi revmatologom.

Ko boste imeli diagnozo, mi pišite, v nekaterih primerih se stvari dajo zdraviti z manualno medicino, v nekaterih pa je lahko manualna terapija dobro dopolnilo zdravljenju.

Lep pozdrav,

New Report

Close