Najdi forum

Got it.
Nisi ti razdiralka družine, ampak tvoj bivši partner.
Se opravičujem, če sem moral to naravnost izvleči iz tebe, ampak ob vsej skrivnostnosti in dvoumnih zapisih je res težko ugibati… Vsak naj pove pač svojo zgodbo in to je to.

Glede na opisano situacijo te seveda ne obsojam – neodgovorne posameznike (razdiralce družin) pač najdeš na obeh straneh, spol sploh ni pomemben.
Sicer je tako, da nezrelega očeta (ali mater) ne moreš prisiliti, da se bo naenkrat začel odgovorno vesti. Če prej (ob varanju) ni mislil na družino, zakaj bi bilo sedaj kaj drugače? Za preživnino imaš pač na voljo pravna sredstva, za očetovsko vlogo pa rabiš ČLOVEKA in tu ti žal nobena institucija ne more pomagat. Moja zgodba je zrcalna tvoji… ampak vem, da ti to ni ravno v tolažbo.

Pa še o (prevaranih) moških, ki se oddaljijo od družine, od svojih otrok.
Vem, da je marsikomu, ki tega ni izkusil, težko razumet, ampak v taki situaciji je običajna reakcija beg, odvrnitev, želiš si stran iz peklenske situacije, dokončno prekiniti stike z bivšo, pozabiti vse skupaj in se ponovno sestaviti. AMPAK – imaš otroke in tega ne moreš narediti, vsaj ne tako radikalno. Že zaradi otrok moraš ohranjati redne stike, se obnašati dostojno, stisniti zobe in požreti bes, se obenem (navidez) brezskrbno igrati z otroki in dajati vtis, da se ni nič katastrofalnega zgodilo. Nekateri to zmorejo, nekateri ne, nekateri se trudijo – kolikor pač zmorejo. In za to stranko vlogo si zaslužiš Oskarja – dobiš pa kvečjemu moraliziranje bivše žene, da nisi odgovoren očka. Očetje so v tej vlogi talci, vsaj jaz se tako počutim, s tvojim življenjem upravljajo drugi – in v dobro svojih otrok si to vlogo prisiljen sprejeti.

O varalicah (moških in ženskah) in njihovi odgovornosti do otrok, pa nima smisla izgubljati besed.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Got it.
Nisi ti razdiralka družine, ampak tvoj bivši partner.
Se opravičujem, če sem moral to naravnost izvleči iz tebe, ampak ob vsej skrivnostnosti in dvoumnih zapisih je res težko ugibati… Vsak naj pove pač svojo zgodbo in to je to.

Glede na opisano situacijo te seveda ne obsojam – neodgovorne posameznike (razdiralce družin) pač najdeš na obeh straneh, spol sploh ni pomemben.
Sicer je tako, da nezrelega očeta (ali mater) ne moreš prisiliti, da se bo naenkrat začel odgovorno vesti. Če prej (ob varanju) ni mislil na družino, zakaj bi bilo sedaj kaj drugače? Za preživnino imaš pač na voljo pravna sredstva, za očetovsko vlogo pa rabiš ČLOVEKA in tu ti žal nobena institucija ne more pomagat. Moja zgodba je zrcalna tvoji… ampak vem, da ti to ni ravno v tolažbo.

Pa še o (prevaranih) moških, ki se oddaljijo od družine, od svojih otrok.
Vem, da je marsikomu, ki tega ni izkusil, težko razumet, ampak v taki situaciji je običajna reakcija beg, odvrnitev, želiš si stran iz peklenske situacije, dokončno prekiniti stike z bivšo, pozabiti vse skupaj in se ponovno sestaviti. AMPAK – imaš otroke in tega ne moreš narediti, vsaj ne tako radikalno. Že zaradi otrok moraš ohranjati redne stike, se obnašati dostojno, stisniti zobe in požreti bes, se obenem (navidez) brezskrbno igrati z otroki in dajati vtis, da se ni nič katastrofalnega zgodilo. Nekateri to zmorejo, nekateri ne, nekateri se trudijo – kolikor pač zmorejo. In za to stranko vlogo si zaslužiš Oskarja – dobiš pa kvečjemu moraliziranje bivše žene, da nisi odgovoren očka. Očetje so v tej vlogi talci, vsaj jaz se tako počutim, s tvojim življenjem upravljajo drugi – in v dobro svojih otrok si to vlogo prisiljen sprejeti.

O varalicah (moških in ženskah) in njihovi odgovornosti do otrok, pa nima smisla izgubljati besed.[/quote]

Če te prav razumem , glumiš ne obstoječi odnos zavoljo otrok ? Te spravlja v slabo voljo moraliziranje varalice ? A se tako malo ceniš ? Kako lahko dovoliš da z tvojim življenjem upravljajo drugi ? No, ne da te kritiziram, vse je odvisno od situacije do situacije, ampak ali si prepričan da prav nič ne moreš spremenit ?

Ma nimaš kaj, stari.
Če imaš rad otroke moraš požret vse sranje, ki ti je servirano. NIMAŠ IZBIRE.
Je pa smešno, ko se neodgovorna varalica sklicuje na tvojo zrelost in odgovornost – dodaten dokaz njene (njegove) nezrelosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Da se razumemo – jaz sem ločen, ne živim več z bivšo (zgolj zaradi otrok).
Moram pa z njo ohranjati redne stike, zaradi otrok.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ma nimaš kaj, stari.
Če imaš rad otroke moraš požret vse sranje, ki ti je servirano. NIMAŠ IZBIRE.
Je pa smešno, ko se neodgovorna varalica sklicuje na tvojo zrelost in odgovornost – dodaten dokaz njene (njegove) nezrelosti.[/quote]
Kaj pa če rečeš, da se sam sklicuješ na svojo odgovornost in to neodvisno od apelov varalice? Meni je sicer absurdno, tako kot tebi, da nas nekdo najprej fino prestavi v neko sranje potem pa še nadzira kako se bomo iz tega sranja izkopali. Ampak ne glede na to kako hude težnje po diktiranju ima drugi osebek, je na nas samih, da ne pozabimo, da imamo otroke. Za kretenizme drugega starša pač ne morejo in ne smejo plačevati tako hude cene. In čeprav ne razumem takih osebkov, ki pozabijo na otroke, mi na kraj pameti ne pade, da bi me ipike in pričakivanja bivšega pripeljale do tega, da bi spremenila svoj odnos do otrok. Zato, ker se je nekdo spomnil bit kretenoid, meni definitvo ni potrebno pasti na njegov nivo… Malo morgen.

Ajej brca u temo totalna. Nisem varala jaz. Očitno se nisva razumela. In vse tisto kar si namenil meni je v bistvu lahko tvoj spis za bivšega.
Jaz sem ostala sama, ker je nekdo pozabil, da ima družino. Jaz sem kljub njegovi prevari ohranila nekaj človeškega v sebi in predlagala skupno skrbništvo. Jaz sem tista, ki je pobirala otroke in sebe, ko smo čez noč postali tisto nekaj, na kar bi bilo najboljše pozabiti. Jaz sem tista, katere otroci niso bili deležni ne čustvene opore, še manj pa materialne pomoči s strani očeta.
Moji otroci so ostali sami z mano, ker njihov oče ni zmogel toliko odgovornosti, da bi jim vsaj malo razložil kaj in kako. Moji otroci so ostali sami z mano, ker se se njihov oče raje zabaval, kot pa da bi prevzel svoj del odgovornosti za druzino. Moji otroci so se morali prilagoditi na ogromno sprememb, ko se jim je življenje zasukalo po volji njihovega očeta. Moji otroci so ostali sami z mano, ker kljub želji po družini nisem pristala na življenje v laži…
Skromno upam, da bo prišel dan, ko se bo zbudil in spoznal, da ima otroke. In zaušnico si lahko primažem le zato, ker sem bila dolgo, predolgo hroma od bolečine in strahu in nisem bila vedno sposobna 100% otrokom pokazati da bomo dobro…
In ne, jaz nisem nikoli varala.

Razumeš?

In ker je oče bil tisti, ki je varal, ki se ne zmeni za otroke, me resnično zanima ali boš tudi zanj našel take besede? Ali se moram pač znajti po svoje in ne stokati, ko pa imam popolno skrbništvo? Ker klinc je pač desc in ziher je meu tečno babo…[/quote]

Meni nikoli ne bo jasno kje vi ženske dobite takšne tipe ?
In ne govorit kako tega niste vedele.
Znaki so bili, edino je za ugotovit ali ste jih zanalašč spregledali ali ne.


Ker popolnost zahteva tisti, ki ima sebe za popolnega. Ostali se zavedamo, da mi sami nismo popolni, zato smo pripravljeni tudi zamižati na eno oko. Ženske sploh, ker smo enostavno tako sprogramirane, da moramo biti dobre, prijazne in razumevajoče. Imam prijateljico, ki je doslej odslovila vsakega, ob katerem se ji je zdelo, da ima kakšno tako potezo, ki bi se utegnila izkazati za kaj hujšega – pri 45 je sama in brez otrok. Tega pa nočemo in nismo za to narejene. Biologija.

Nadalje: odnosi v primarni družini. Kdor doma ni videl vzorca nekega funkcionalnega, ljubečega partnerstva, ne ve, kaj to sploh je. S komer so ravnali grdo in nespoštljivo, je na to navajen in ne vidi opozorilnih znakov. Kjer bodo nekomu žmigale rdeče lučke, drugi ne ve, da je kaj narobe. Če sta me starša tepla, če je bil v družini alkohol, če se je neodgovorno ravnalo z denarjem … je to nekaj, kar poznam in me lahko na neki nezavedni ravni celo privlači, ker 1) mi je domače in 2) gre za nerazrešene zadeve, ki jih moja podzavest želi razrešiti točno s tako osebo.

In tretjič, obstajajo ljudje, pri katerih ni popolnoma nobenih opozorilnih znakov, dokler niso enkrat prepričani, da te imajo v oblasti in nimaš več kam pobegniti. To je takrat, ko imaš otroka in si finančno odvisna od njega. Takrat se požrejo vse dane besede in maske padejo. Prej in zunaj doma pa so lahko taki ljudje izvrstni igralci, tako dobri, da samo ti veš, česa vsega so sposobni, drugi ti pa ne verjamejo, da bi bil tako čudovit človek sposoben tega, kar pripoveduješ.

Tako da … ne sprašuj neumnosti. In ne pozabi, da nismo izkušene in zagrenjene mačke tiste, ki rojevamo, ampak mlade, naivne in zaljubljene deklice. Ni nobene potrebe, da samega sebe postavljaš na nek piedestal vsevedneža in jim z njega anonimno nabijaš krivdo.

“mlade, naivne in zaljubljene deklice”

Če rečeš ti … 🙂

Jaz edino vem da takšni tipi ne pokažejo svojo ta pravo ‘naravo’ kar tako, čez noč.


Ker popolnost zahteva tisti, ki ima sebe za popolnega. Ostali se zavedamo, da mi sami nismo popolni, zato smo pripravljeni tudi zamižati na eno oko. Ženske sploh, ker smo enostavno tako sprogramirane, da moramo biti dobre, prijazne in razumevajoče. Imam prijateljico, ki je doslej odslovila vsakega, ob katerem se ji je zdelo, da ima kakšno tako potezo, ki bi se utegnila izkazati za kaj hujšega – pri 45 je sama in brez otrok. Tega pa nočemo in nismo za to narejene. Biologija.

Nadalje: odnosi v primarni družini. Kdor doma ni videl vzorca nekega funkcionalnega, ljubečega partnerstva, ne ve, kaj to sploh je. S komer so ravnali grdo in nespoštljivo, je na to navajen in ne vidi opozorilnih znakov. Kjer bodo nekomu žmigale rdeče lučke, drugi ne ve, da je kaj narobe. Če sta me starša tepla, če je bil v družini alkohol, če se je neodgovorno ravnalo z denarjem … je to nekaj, kar poznam in me lahko na neki nezavedni ravni celo privlači, ker 1) mi je domače in 2) gre za nerazrešene zadeve, ki jih moja podzavest želi razrešiti točno s tako osebo.

In tretjič, obstajajo ljudje, pri katerih ni popolnoma nobenih opozorilnih znakov, dokler niso enkrat prepričani, da te imajo v oblasti in nimaš več kam pobegniti. To je takrat, ko imaš otroka in si finančno odvisna od njega. Takrat se požrejo vse dane besede in maske padejo. Prej in zunaj doma pa so lahko taki ljudje izvrstni igralci, tako dobri, da samo ti veš, česa vsega so sposobni, drugi ti pa ne verjamejo, da bi bil tako čudovit človek sposoben tega, kar pripoveduješ.

Tako da … ne sprašuj neumnosti. In ne pozabi, da nismo izkušene in zagrenjene mačke tiste, ki rojevamo, ampak mlade, naivne in zaljubljene deklice. Ni nobene potrebe, da samega sebe postavljaš na nek piedestal vsevedneža in jim z njega anonimno nabijaš krivdo.[/quote]

Super napisano.
Dodala bi le nekaj k tretji točki… To kar opisuješ pod tretjo točko ima celo naziv: narcisoidna motnja. In kdor tega ne doživi neposredeno, dejansko ne more razumeti.

Saj meni je to popolnoma jasno – tako ti kot jaz bova skušala bit (v mojem primeru vikend – kar si nisem želel!!!!) starša svojim otrokom.
Kot je jasno tudi, ne bova pa spremenila svojih bivših partnerjev.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ajej brca u temo totalna. Nisem varala jaz. Očitno se nisva razumela. In vse tisto kar si namenil meni je v bistvu lahko tvoj spis za bivšega.
Jaz sem ostala sama, ker je nekdo pozabil, da ima družino. Jaz sem kljub njegovi prevari ohranila nekaj človeškega v sebi in predlagala skupno skrbništvo. Jaz sem tista, ki je pobirala otroke in sebe, ko smo čez noč postali tisto nekaj, na kar bi bilo najboljše pozabiti. Jaz sem tista, katere otroci niso bili deležni ne čustvene opore, še manj pa materialne pomoči s strani očeta.
Moji otroci so ostali sami z mano, ker njihov oče ni zmogel toliko odgovornosti, da bi jim vsaj malo razložil kaj in kako. Moji otroci so ostali sami z mano, ker se se njihov oče raje zabaval, kot pa da bi prevzel svoj del odgovornosti za druzino. Moji otroci so se morali prilagoditi na ogromno sprememb, ko se jim je življenje zasukalo po volji njihovega očeta. Moji otroci so ostali sami z mano, ker kljub želji po družini nisem pristala na življenje v laži…
Skromno upam, da bo prišel dan, ko se bo zbudil in spoznal, da ima otroke. In zaušnico si lahko primažem le zato, ker sem bila dolgo, predolgo hroma od bolečine in strahu in nisem bila vedno sposobna 100% otrokom pokazati da bomo dobro…
In ne, jaz nisem nikoli varala.

Razumeš?

In ker je oče bil tisti, ki je varal, ki se ne zmeni za otroke, me resnično zanima ali boš tudi zanj našel take besede? Ali se moram pač znajti po svoje in ne stokati, ko pa imam popolno skrbništvo? Ker klinc je pač desc in ziher je meu tečno babo…[/quote]

Meni nikoli ne bo jasno kje vi ženske dobite takšne tipe ?
In ne govorit kako tega niste vedele.
Znaki so bili, edino je za ugotovit ali ste jih zanalašč spregledali ali ne.[/quote]

Pa zakaj bi jih spregledali zanalašč?!
Seveda so bili znaki! Vedno so!
A če si vzgajan, da si ničvreden, beden, “ne bodi ga treba”, ali pa, da ženska mora vse tolerirat, ves drek, ki se ji naloži, požret, potem nekateri rabijo kar nekaj časa, da “spregledajo” in se postavijo zase.

Fantke se vzgaja, da se ne spodobi, če jokajo.
Koliko jih potem kot odrasli moški, upa zares jokat?
Večina ne upa, ker so vzgojeno, da jokajo samo babe.

Deklice se vzgaja, da morajo bit pridne, ubogljive, ustrežljive.
Koliko se jih potem upa in zna ločevat, kje so meje izsiljevanja in zlorabljanja, in kje je še normalna zdrava “pridnost”?
Tega tako vzgojen ne znaš ločit.
In se pustiš zlorabljat, izkoriščat, ker misliš, da tako morabit, da je tako prav.
Potem te pa, nekega dne, samo telo opomni, da nekaj ne štima (ali zboliš resno, ali padeš v depro, ko ugotoviš, da zjutraj vstajaš samo še zaradi otrok), ali pa ugotoviš, da si povsod tam, daleč stran od tega človeka, čisto ok, pomirjen.
Bolj si v njegovi bližini, bolj si v stresu, grabi te strah in tesnoba.

Da pa to ugotoviš, pa rabiš čas.
Ker tisti, ki zlorabljajo niso ves čas nasilni. Ko te spravijo na dno, obrnejo ploščo in začnejo glumit prijazneže, vse dokler te spet malo uspavajo, pomirijo, in potem spet jovo na novo, napad.
A ne veš za to, da agresorji udarjajo svojo žrtev na točno tista mesta, da se čimmanj vidi?
Kar pomeni, da ne zlorabljajo “v afektu”, ampak kalkulirajo. Točno se zavedajo posledic.
In bolj so inteligentni, bolj jih je težko spregledat.
Okolica pa sploh! Ponavadi so na njihovi strani, ker so v družbi prijazni, duhoviti, z nikomer v konfliktu.

Mogoče boš zdaj malo bolje razumel.
Če imaš 25 in več let za sabo vzgoje, ker je to kao ok, boš potreboval kar nekaj let, da se spraviš ven iz takšnih odnosov. Poleg tega, da se ti lahko celo zgodi, da ti obrnejo hrbet tudi lastni starši.

Meni nikoli ne bo jasno kje vi ženske dobite takšne tipe ?
In ne govorit kako tega niste vedele.
Znaki so bili, edino je za ugotovit ali ste jih zanalašč spregledali ali ne.[/quote]

Pa zakaj bi jih spregledali zanalašč?!
Seveda so bili znaki! Vedno so!
A če si vzgajan, da si ničvreden, beden, “ne bodi ga treba”, ali pa, da ženska mora vse tolerirat, ves drek, ki se ji naloži, požret, potem nekateri rabijo kar nekaj časa, da “spregledajo” in se postavijo zase.

Fantke se vzgaja, da se ne spodobi, če jokajo.
Koliko jih potem kot odrasli moški, upa zares jokat?
Večina ne upa, ker so vzgojeno, da jokajo samo babe.

Deklice se vzgaja, da morajo bit pridne, ubogljive, ustrežljive.
Koliko se jih potem upa in zna ločevat, kje so meje izsiljevanja in zlorabljanja, in kje je še normalna zdrava “pridnost”?
Tega tako vzgojen ne znaš ločit.
In se pustiš zlorabljat, izkoriščat, ker misliš, da tako morabit, da je tako prav.
Potem te pa, nekega dne, samo telo opomni, da nekaj ne štima (ali zboliš resno, ali padeš v depro, ko ugotoviš, da zjutraj vstajaš samo še zaradi otrok), ali pa ugotoviš, da si povsod tam, daleč stran od tega človeka, čisto ok, pomirjen.
Bolj si v njegovi bližini, bolj si v stresu, grabi te strah in tesnoba.

Da pa to ugotoviš, pa rabiš čas.
Ker tisti, ki zlorabljajo niso ves čas nasilni. Ko te spravijo na dno, obrnejo ploščo in začnejo glumit prijazneže, vse dokler te spet malo uspavajo, pomirijo, in potem spet jovo na novo, napad.
A ne veš za to, da agresorji udarjajo svojo žrtev na točno tista mesta, da se čimmanj vidi?
Kar pomeni, da ne zlorabljajo “v afektu”, ampak kalkulirajo. Točno se zavedajo posledic.
In bolj so inteligentni, bolj jih je težko spregledat.
Okolica pa sploh! Ponavadi so na njihovi strani, ker so v družbi prijazni, duhoviti, z nikomer v konfliktu.

Mogoče boš zdaj malo bolje razumel.
Če imaš 25 in več let za sabo vzgoje, ker je to kao ok, boš potreboval kar nekaj let, da se spraviš ven iz takšnih odnosov. Poleg tega, da se ti lahko celo zgodi, da ti obrnejo hrbet tudi lastni starši.[/quote]

“Seveda so bili znaki! Vedno so!”
In… ???
Lea39,jaz ne rečem da to kar ti navajaš pri določenih ljudi ne drži. Seveda drži …Ampak oni so bolj izjema kot pravilo.

Pozdravljeni

Že kar nekaj časa prebiram, kako moški ne plačujejo preživnine, vendar se je za vprašati tudi zakaj?
Povedal vam bom moj primer, pa sem redno plačeval preživnine, za dva otroka sem dajal skoraj 1/3 svoje plače 315 €, že v prvem mesecu se je nabavil nov avto, slikanje na FACEBOOKu z novimi oblekicami, štiklami, pa da ne naštevam kaj vse ne, s tem da je še polovica prihrankov, ki so jih imeli otroci izpuhteli neznano kam.
Otroci pa z raztrganimi hlačami v šolo, ko ji kaj poveš, je grožnja z socijalno, policijo in ne vem kaj še vse ne. Velik je odstotek žensk, ki nočejo deljenega skrbništva le iz finančnega razloga in nagajanje bivšem, da ne vidi otrok. Nazadnje jih pa bivše tašče čuvajo, medtem ko se ponočuje po gostilnah.
Vendar oče jih pač ne sme imeti. Vse izkusil, čeprav hoče starejši živeti z mano ampak je komaj 9 let star. Toliko o preživninah. Uvesti zakon obvezno deljeno skrbništvo, če se ga kdo odreče, plačuje preživnino.

V sosednji temi praviš, da se šele ločuješ ali pa se ločuješ že drugič?

V enem mesecu si s preživnino za otroke ni mogla kupit novega avta.

Tvoja preživnina verjemi, da je šla v celoti za otroka, ker manj kot 150 evrov ne moreš porabit za otroka, pa če si še taka škrtica.

Če starejši hoče živeti s teboj pojdi na CSD in prosi, naj organizirajo posvet z otokom in tvojo bivšo.
Pripravi se na manipulacije, gožnje, laži. Pomembno je, da vse skupaj spelješ mirno in trezno.
Po tem boš morda lahko z mnenjem CSD-ja, na sodišču vložil tožbo za skrbništvo za starejšega otroka. V tem primeru se preživnina ustrezno zmanjša oz. izniči, ker bi ti moral bivši nakazovat za mlajšega otroka, ona pa tebi za starejšega. Vsekakor moraš pa biti pripravljen na omogočanje dovolj, oz. več stikov bivše s tvojim starejšim otrokom. Pozoren pa boš moral biti tudi na njene poskuse manipuliranja z otrokom, kar pomeni, da se boš moral z otrokom veliko pogovarjati in mu biti v prvi vrsti prijatelj, šele nato starš.
Veliko sreče ti želim.

Če starejši hoče živeti s teboj pojdi na CSD in prosi, naj organizirajo posvet z otokom in tvojo bivšo.
Pripravi se na manipulacije, gožnje, laži. Pomembno je, da vse skupaj spelješ mirno in trezno.
Po tem boš morda lahko z mnenjem CSD-ja, na sodišču vložil tožbo za skrbništvo za starejšega otroka. V tem primeru se preživnina ustrezno zmanjša oz. izniči, ker bi ti moral bivši nakazovat za mlajšega otroka, ona pa tebi za starejšega. Vsekakor moraš pa biti pripravljen na omogočanje dovolj, oz. več stikov bivše s tvojim starejšim otrokom. Pozoren pa boš moral biti tudi na njene poskuse manipuliranja z otrokom, kar pomeni, da se boš moral z otrokom veliko pogovarjati in mu biti v prvi vrsti prijatelj, šele nato starš.
Veliko sreče ti želim.[/quote]
Kako pa vemo, da je res, kar je napisal?

Če starejši hoče živeti s teboj pojdi na CSD in prosi, naj organizirajo posvet z otokom in tvojo bivšo.
Pripravi se na manipulacije, gožnje, laži. Pomembno je, da vse skupaj spelješ mirno in trezno.
Po tem boš morda lahko z mnenjem CSD-ja, na sodišču vložil tožbo za skrbništvo za starejšega otroka. V tem primeru se preživnina ustrezno zmanjša oz. izniči, ker bi ti moral bivši nakazovat za mlajšega otroka, ona pa tebi za starejšega. Vsekakor moraš pa biti pripravljen na omogočanje dovolj, oz. več stikov bivše s tvojim starejšim otrokom. Pozoren pa boš moral biti tudi na njene poskuse manipuliranja z otrokom, kar pomeni, da se boš moral z otrokom veliko pogovarjati in mu biti v prvi vrsti prijatelj, šele nato starš.
Veliko sreče ti želim.[/quote]
Kako pa vemo, da je res, kar je napisal?[/quote]

Ne vemo. Če ni res, tudi na CSD in na sodišču ne bo uspel.

Ja v sosednji temi sem omenil da se sedaj ločujeva, ker sva se pred 4 leti ločila uradno po 6 mesecih ločenega življenja šla nazaj skupaj živet. Bila štiri leta skupaj v izvenzakonski skupnosti, vendar ni šlo. Takrat ko sva se ločila nisva uredila skupnega premoženja, zdaj pa hočem tudi to. Vendar pravi da mi ni nič dolžna, ker že takrat ko sva se ločila, nisem zahteval delitev premoženja.
Ja se pa stopnjuje njeno manipuliranje. Sem bil že prijavljen policiji za nasilje, tako da čakam še kakšno lažno prijavo.

Preberite si na FB društvo DOOR, prispevek KAKO SEM ČEZ NOČ POSTAL PEDOFIL, zaradi lažnih prijav, ki se dogajajo zaradi žensk.

Kar se tiče CSD, je pa škoda zgubljat besed… Na čigavi strani so je takoj jasno….
Jaz nočem otroka ločiti, le skupno skrbništvo, ker sta oba rada z menoj…
Če bi jaz kot moški imel take privilegije kot ženske glede dodelitve skrbništva, pa otrok se izreče da bi bil z mamo, ne bi vztrajal, da bo samo pri meni ampak bi pristal, da je pri obeh. Pri takih ženskah se vidi, da jim je interes le maščevanje in pa finančna korist.

kar se pa tiče koliko se zapravi za otroka, pa vem, saj sem kupoval za njih stvari, plačeval šolo itd. dokler smo bili skupaj…. Vendar če dam jaz 315 € in ona enako, plus povprečno 300 € otroškega denarja, ki ga je porabila, toliko pa res ne stanejo.

Da se pa po prvem mesecu kupi avto je pa to zato, ker veš da bo pritekal denar, od človeka, ki redno plačuje…. Pač vzameš kredit…

Kako pa naj vemo kaj je res kar ti oz. Vi napišeš/napišete. Ste pač še ena ženska, ki smatra da je resnica le tista, ki jo pove ženska.

Hm, kako pa sta se ločila?
Kaj sta takrat ob ločitvi imela skupne lastnine? Če je nista delila, potem si še vedno solastnik. Če sta se ločila sporazumno, pa to pomeni, da sta rešila tudi premoženjsko plat, saj brez tega ni mogoča sporazumna ločitev, in s tem ti nimaš več podlage za dodatne zahtevke.
Za otroka pa res zlahka in mimogrede porabiš 300 evrov na mesec. Tvoja preživnina gre skratka izključno za otroka, ne se bat, da je to denar za luksuz od bivše.
Ampak glej, ona je avto kupila in si vedel, iz katerega vira in na kak način, pa si se vseeno vrnil k njej?????? K ženski, ki je po tvojem ukradla denar od otrok in ga porabila zase? Kaj to pove o tebi?

Ne verjemi na prvo žogo vsem tem društvom. Door ni prvo takšno društvo … hujskaštvo se dolgoročno pač ne obnese, z njim lahko pritegneš par obupancev, potem pa bazen kandidatov hitro presahne.
Imam kolega, ki se ločuje. Žena čisto adijo. In sem mu rekla, naj zahteva skrbništvo nad otrokom, pa je že vnaprej obupal, da je to tako težko, nemogoče in bla bla bla. Zato ne dobite skrbništva, ne zato, ker vam institucije niso naklonjene in so pristranske. Ne bom rekla, da je enostavno, ampak tisti, ki so odločeni in vedo, zakaj hočejo skrbništvo nad otrokom, vztrajajo. In večina doseže, da je za otroka potem poskrbljeno, kot se zagre.

New Report

Close