Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija Bliskanje pred očmi

Bliskanje pred očmi

Pozdravljeni, stara sem 35 let in že nekaj let opažam težave z očmi. Bliskanje pred očmi, ki je najbolj izrazito na beli neonski svetlobi in sicer zjutraj, najbolj pa kadar premalo spim ali tik pred menstruacijo. Opažam pa še dodatno težavo v mraku in sicer velikokrat vidim zamegljeno in sivo, kot da bi pred mano bila megla. Kar pomeni da v tistem kratkem trenutku ne vidim ostro in ne vidim barv.

Kar se tiče oči sem imela pred 10imi leti očala zaradi astigmatizma kar naj bi izzvenelo, sicer imam nizek pritisk, avra migrene vsake toliko in pa moje delo je za računalnikom, ki ga vsakodnevno uporabljam že več kot 20 let.

Bi lahko šlo za kaj hujšega ali so to kakšne nevrološke ali hormonske težave, morda tudi zaradi računalniškega ekrana?

Hvala, lep pozdrav.

Spoštovani, naštete težave in opažanja res zahtevajo nekaj dodatnih preiskav (vidno polje, pregled mrežnice, slikanje mrežnice, ERG ). Svetujem vam da dobite napotnico vašega osebnega zdravnika za oftalmologa , ki bo po izvidu preiskav in pregleda pojasnil težave , ki jih imate in dal ustrezno terapijo LP dr Gorazd Kolar

*******************************************

New Report

Close