Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Blazina na recept?

Blazina na recept?

Pozdravljeni!

Z dvojčkoma (stara sta 6 mesecev) hodim v razvojno ambulanto. Z obema hodimo na uz glavice, z enim pa hodim na nevrofizioterapije (slabše razvita ena stran telesa in iztegovanje nazaj).

Prosila sem, da bi mi na recept napisali blazino Airex.
V RA so mi rekli, da mi ne pripada.

Torej ali mi ta blazina res ne pripada in kje lahko dobim podatke o tem, kdo je upravičem do te blazine????

Hvala!!!

Spoštpvani mujcek,
te pripomočke lahko predpisuje samo razvojni pediater, tako da natančnih podatkov o tem nimam. Lahko pa se pozanimate na območni enoti Zavoda za zdravstveno zavarovanje, pri osebi, ki odobrava tehnične pripomočke, pa vam bodo povedali.

lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Bom pa se jaz tukaj vskocila…tudi midva sva eno leto intenzivno hodila v razvojno,zaradi kar hude oblike hipertonije…

Blazino predpisejo v razvojni in ti pripada…saj moraj vaje izjavati tudi doma…

Drugace pa airex blazine prodajajo v vita centru v naklem in stane okrog 20tisocakov…

New Report

Close