Najdi forum

bivši ima novo punco

katarina: se strinjam, dom je nekaj, enodnevne mušice pa drugo in res ne voziš vsakega domov, sej
že tako kakšne znance ravno vsakega ne povabiš domov na kavo.

to sem pa tudi jaz za, da vsakega frajerja ali frajerko ni treba, da otrok domov pripelje. Samo resne zadeve 🙂

:))) glede na to kako sva usklajena .. kaj še čakava? :))))))))))))))))

Osebno vem, da matere ali očeta, ki dosti menja seksualne partnerje, kot odrasla oseba zaradi svojih načel ne bi spoštovala.
No in če ženska menjava pogosto partnerje se ji pogovorno reče pras…, če moški je pa luzer.

Kaj boš to spoštoval, ne, ali celo učil otroke da je pa to nekaj čudovitega, nekaj svetovnega, nekaj najlepšega.. ma neee, poveš jim da se s tem načinom ne strinjaš, moja vzgoja temelji na odprtih besedah in direktnosti.
Nikoli ne igram nekaj pred otroci, zakaj le bi – da jih učim da tudi oni meni lažejo in se pretvarjajo????

Sicer pa, kaj prinaša pogosto menjavanje partnerjev pri starših se itak slej kot prej vidi pri odnosu otrok do teh staršev, brez skrbi… Pol pa jokajo, bejž no bejž.
In katarina še to, kolko je meni znano se vse te vedno nove ljubice morajo finansirat, ker pač tak je, da večina dandanes še zmeraj moški plačuje – a za kosila in večerje in pijačke ima, za otroke pa je tako šrkt ??? Ježušna…. Saj nimam besed…..

za zenske vedno najdejo denar..vedno

pa veš, koliko je takšnih moških?…po mojih izkušnjah zelo veliko.
moj bivši mi do pravnomočnega sklepa sodišča ni plačal niti centa in to pol leta.
sam pa si seveda privoščil toplice, morje, večerje z ljubicami.
pa mi je vseeno. meni in otrokom ni nič manjkalo, čeprav nismo imeli toplic:-)
hočem povedat, da je enim vseeno za otroke, samo ,da imajo svojo rit zadovoljeno.
in ja…tudi jaz se sprašujem, zakaj sem takemu osebku dala noge narazen:-)

Nov nick: veš kaj sta meni rekli hčeri na očetovo opazko, da je žensko pustil, ker ga je imela samo zaradi denarja? da za take žensek ga ima, zanju pa ne, da njo lahko pelje na morje, njiju pa ne, da zaradi nje lahko gre v tujino, z njima pa ne more niti v kino. njima se to najbolj zamalo zdi.

sicer pa … jaz sem rasla v dvostarševski družini, kjer je bil oče kurbir. pa mi je mama vsa leta tupila v glavo, da ga moram spoštovat, ker je moj oče, da moški pač taki so, da se tu ne da pomagat. :)))))))))))))

Si morda tudi ti kdaj zamenjala koga? Vpliva na pisce na portalu opažam…

sem ja, samo nisem domov vozila in hčerama predstavljala, njemu dala več kot njima in si zanj jemala čas,hčeri pa puščala kaj vem kje.

Si paa, če se prav spomnim, dolga leta v domu gostila nekoga ki je eno od tvojih hčera zmerjal da je debela. Včasih je že en odveč če je otroku škodljiv,,

ti nekaj povem: on je bil edini, ki je upal povedat tisto, kar ji jaz za živo glavo nisem hotla povedat. ko danes gledamo slike s tistega obdobja se vse strinjamo, da je bila debela, samo jaz nisem hotla, da ji to kdorkoli reče. zame je bila močna. on je povedal samo resnico tako kot je bila in ki je tudi mene bolela. vsekakor ji pa s tem ni škodil.

najbolj je lahko otorku škodljiv starš/roditelj. vsi ostali so manj vredni. vsaj tja do 15 leta.

No to so sami primeri, kjer mame (ali očetje, v primeru da so matere neodgovorne) nimajo niti malo pravice tupit kako je potrebno drugega starša spoštovat, jaz sem mojemu itak rekla da bo imel z otroci odnos kot si ga bo naredil in vsak dan skoraj gleda kako nima z otroci pravega odnosa in kako se ga fino izogibajo. Njemu se zdi to sicer čisto fino – ko imajo otroci probleme pridejo k meni, ko se potrebno mučkat pridejo k meni, ko se učijo pridejo k meni, vedno k meni – on lepo vmes uživa, samo ko pa ima ON PROBLEME, pa je tudi čisto sam, hehehe in noben nikoli še ni stopil do njega ali mu kdajkoli kajkoli želel pomagat! Pa jih ne šuntam, prav obratno, srečna bi bila če bi se razumeli, mi pa tudi na kraj pameti ne pade da bi jim prigovarjala kako je on fajn ali celo izsiljevala njihov dober odnos z njim…

Kdor najde keš za svoje potrebe in za otroke ne, itak ni vreden ničesar in vem da niso samo očetje takšni, poznam par “čudovitih mamic” ki so po ločitvi naličene kot jelke letale okoli in se pedenale (proste na trgu, iskanje primernih ženinov), otroci pa ene teniske in dvoje kavbojk pa konec poezije, torej: doma in na otrocih se je varčevalo kjerkoli gre, one pa modelke ena A. Da ima takšna mati svoje otroke srčno rada mi tudi noben ne more tumbat…
To je tisto ko sem pisala: komur je težko dajat DENAR za svoje otroke, tisti je SLAB STARŠ in SVOJIH OTROK NIMA RAD !!! Pika.
Ker jaz vem da kdor ima iz srca rad otroka, bo dal vse (tako kot ti tipi dajejo vse za ženske ko jih love, od izletov, dopustov, masaž, erotično perilo in blabla – kogar ljubiš ali ti dosti pomeni tudi želiš NEGOVAT, da mu je dobro…), tako jaz dajem za svoje otroke več kot zase in mi ni težko, pa če ne morem zaradi tega pol leta letat po štacunah (eno od omiljenih opravil), pa ne bom in mi ni hudo, sem srečna da imajo otroci! Mi res ni težko… niti malo in glede denarja še enkrat nisem pomislila: če ne bi imela otrok, koliko lažje bi mi finančno šlo… Ker poljubiti srečnega otroka odtehta vsa odpovedovanja v eni sekundi.
Dosti ljudi pa tako misli in komur je težko dajat za otroke, je bolje da otrok niti nima. Na mojem vidim da neke blazne ljubezni do otrok ni, sicer se dela ko marija, samo .. saj nisem glupa pa čutim da je to nekaj namišljeno in težko, se pa tudi pri njem vidi, da mu je vsak cent za otroka preveč.
Zadnjič mi reče: sem videl jagode v trgovini, samo veš kak so drage..??? Jaz: kolko… Mi pove in mu zazijam: pa to je manj kot ENO TVOJE PIVO V “mojem” KAFIČU….. (sem šla pol pa jih sama kupila)…/a v mojem kafiču bi gospodine nonstop čepel in me kontroliral, pa še zraven spil ene 5 pirov, to mu ne predstavlja nobenih težav…

Kdor zastopa tako stališče je BEDAK!!!!! Pika. Vsaka podobnost z avtorico, čigar citat navajam je zgolj naključna:) 🙂 :).
Namreč, ogromno staršev na svetu sploh ne operira z denarjem(moneto), temveč materialno in zato niso slabi starši in imajo otroke radi. Tudi pri nas so firme dajale bone(ki pa jih ne moreš prikazati kot preživnino žleht nadomestku matere…Torej vsi tisti, ki so bili zaposleni v Mercatorju in še kje SO SLABI STARŠI, NIMAJO RADI SVOJIH OTROK??? Res se zamisli nad sabo, koliko gnojnice zlivaš na ta portal . In kompenzacije niso nič drugega kot negotovinski pobot terjatev. Ne, zate velja samo denar, prav bog ti ga nameni veliko, če že pameti ni.

bedak si ti sam, kaj v vsakem drugem postu kjer ravno ne pluvas po svoji ex, ki si jo za namencek sam, pa predvidevam da tudi rad, oplodil, vleces ven brezposelne ljudi??? saj ne pisem da mora vsak dajat miljone prezivnine, ampak da vsak daje najvec kar lahko. za lastne otroke. moski ki ni ob otrocih ima cele dneve cajt, lahko dela kolk ce, lahko fusa… namesto za svojo bedo krivi svojo bivso. bo slo to v tvojo mercator glavico?

jaz pa se sprasujem cisto nekaj drugega,kako nora mora biti zenska,da si na glavo nakoplje moskega,ki je brez denarja-brez denarja pomeni da nima niti za prezivnino..
ce gledas po zivalsko-ce nima denarja za prvega mladica,kako hudica bo prezivljal vse nadalne???

in pol te je prevaral?

Draga Saanaa, lepo si napisala, upam, da bo zdaj kdo lazje razumel, kaksne obcutke nosi Samoa in kaksen nasvet, pomoc rabi. Tudi sama to dozivljam in se zavedam, da je bivsi z razlogom bivsi, a nic ne pomaga. Ker ocitno boli nekaj drugega. Nekaj od tega, kar si ti napisala. Prizadeta sem najbrz, ker iz tega avtomaticno, seveda povrsinsko in na hitro, sklepam, da je druga dobra, da zna z njim, jaz pa nisem bila in nisem znala z njim. In da sem jaz “roba z napako”. To se lazje dogaja osebam z nizjo samopodobo, nizjo samozavestjo in preklemano mocan moras biti, da prebijes to miselnost in se zares poberes in gres pokonci. Nimamo vsi enakih zgodb, nimamo vsi enakih osebnostnih osnov. Blagor tistim, ki se jim je morda 18 letih pripetilo manj custvene skode kot nekomu v 5 letih in so povrh tega se v osnovi bolj samozavestni, da s tega superiornega gledisca nekomu spustijo, kaj se cmeri in naj se ne smili sam sebi.

Ajtutaki, eni preveč razmišljate o sebi in svojih vplivih na druge, zato imate občutek krivde. podzavestno se bojite, da so vse oči vprte v vas in da bojo vsi videli vsako napako in vas obsojali. ampak ni tako. ljudje smo samostojni in smo sami odgovorni zase, kdor pa krivdo prelaga na druge pa nekaj ni v redu z njim. še manj pa z nekom, ki se ukvarja z nekim drugim človekom in v njem išče napake bolj kot pri sebi. se tudi različno ujamemo med sabo, eni bolj eni manj.
čisto nič ni potrebno “znati” z nekom. v bistvu je tak način razmišljanja trapast, ker ko si z nekom, moraš biti to kar si, iskren in brez igranja, ne pa da se “znaš” delati ustreznega.
kot si rekla, nimamo vsi enakih zgodb in enakih osebnostnih osnov. to idejo implementiraj tudi v razmišljanje in vsakodnevno življenje, pa ti bo lažje.

sedaj je bivši spet samski, najinega otroka ni marala nikoli, da ga je tudi ta ženska nogirala. Zanimivo. Hotel je je prizadeti do podnapisi, ni mu uspelo.

New Report

Close