Najdi forum

NovNick je povedala, da se bolje ne da. Morda jo ponavljam, a vseeno:
Tvoja bivša ima pač trenutno sušo pri določenih potrebah in si ji bil serviran na pladnu. Ko bo dobila spet redno dozo, bo tebe na lep način (magari s solzami in jokom) dala spet na stran – morda ji spet prideš še kdaj prav.:) Kakor pravijo: it is better to keep options open!

Malo sem banaliziral, ma mislim, da je jasno kaj želim povedati…

Pa še nekaj: Taaaakooooooo težko je končati sladki greh…!!! Stalno si govorimo, saj bom nehal, končal bom z ljubico, vrnil se bom k ženi, a ko pride priložnost…. 🙂 RECI:NE!! Predno bo prepozno… Z ženo imata vse: v dobrem in slabem. Saj se spominjaš še, kaj si obljubil.

Po skoraj treh mesecih, od tega dogodka, si skušam spucal stvari v glavi. Z bivšo sva še v kontaktu. nekje na dva tedna se dobiva in v glavnem pogovarjava o vsem mogočem, tudi o moji družini, najini situaciji, čeprav vem, da bi bilo pametneje, da bi prekinil stike.
Jasno mi je, da je bivša nekaj, kar se ne bo ponovilo. Da moram ugotoviti, zakaj sem sploh prevaral ženo.
Tako napisati, v enem odstavku, je vse zelo lahko. Ampak ne mine trenutek, da ne bi razmišljal o moji družini. O tem, ali je to, kar imava z ženo, res tista prava ljubezen. Sedaj se pa pri meni pojavlja dvom. Pa ne mine trenutek, da ne bi razmišljal o bivši. Konstantno je v mojih mislih. čustva do nje so zelo močna.
Vse skupaj mi predstavlja en velik stres, ki sem si ga seveda sam zakuhal. Tako, da tistim, ki morda razmišljate o skoku čez plot, zadevo vsekakor odsvetujem. Lahko se vmeša srce. Potem pa vse skupaj precej boli.
Pa tako za informacijo: tudi sam sem v preteklosti že bil prevaran. Tako, da poznam obe plati medalje.
Tako. And now shot me.

hmmm, potem pa se naj dopušča možnost prijateljevanja z bivšimi, ki so dandanes kot
dodatek moškemu…

pa se močno zavedam, da imamo vsi zgodovino. odvisno je kako listamo po njej.

Jaz te ne bom ustrelila 🙂

Dejansko si zelo nazorno opisal vso bedo in bolečino varanja, ki se pojavi na strani varajočega.

Moje mnenje je, da je z “bivšimi” zaključen odnos, zaključena zgodba.
Tedaj ko te je zapustila, si bil zavrnjen, danes pa si v njenih očeh videl, da imaš vendarle še neko vrednost pri njej. To je tisto, kar te je vnelo!

Skeptična sem do tega, da se morajo hrepenenja izživeti! Zdaj si svojo radovednost samo namočil in v tebi je začelo tleti, idealiziraš tisto česar ni. Če bi bilo, bi vsa leta zakona mislil na “bivšo”, tako pa si kar lepo mirno in zadovoljno vozil s svojo ženo. Verjemi, iluzija, če bi zdaj začel resno zvezo z “bivšo”, bi se razblinila kot milni mehurček. Si v svojih sanjarjenjih naslikaš poleg vsega ljubezenskega vzhičenja tudi ranjeno ženo, žalostnega otroka, nestrpnost tvoje”bivše-nove” do tvojih obveznosti do otroka. Zagotovo ne. Ker tisti, ki je sposoben realno pogledati v prihodnost, ne razbije družine, če v njej ni večjih težav.

Izživetost ne pomeni samo nekajkratnih vročih izkušenj z ljubimcem/ljubico, ampak s to osebo tkanje globokega odnosa v vseh situacijah. To pa sam veš, da to na dveh stolih ne gre. Torej, preostane ti, da zapustiš družino in potešiš svojo radovednost tako, da “izživiš” nov odnos… ampak, kje je garancija, da vama uspe?

Če uspeš svoja čustva obdržati “na ketni”, si privošči nekaj vročih trenutkov z ljubico. Ampak mislim, da čustev ne obvladuješ, zato menim, da je najbolje, da takoj prekineš z “bivšo”, za njeno, tvoje dobro in dobro tvoje družine.

Pozdravljen,

nekako se pridružujem Tessi, kar ti je napisala v zgornjem delu. Iščeš idealizacijo, ki je ni več, ki je preteklost. Mislim, da ko si napisal, da si si po njenem odhodu sam nekako zlizal rane in nato spoznal sedanjo ženo, nisi V SEBI dodobra razdelal in prebolel veze z bivšo. Poznam vrsto takih moških, ki nimajo razčiščenih zadev z bivšimi, ali pa vsaj mislijo, da imajo. Potem, ko si videl, da si te bivša želi, si jo pač prevaral… tako kot je zgoraj napisala Tessa, nekako te je zagrelo to, da imaš kljub temu, da sta se enkrat razšla, šanse pri njej…

Poleg tega pa se sprašujem, tako kot marsikdo nad mano, koliko ti je vredna žena in vajin otrok, da si tako lahko tako hitro podlegel čarom bivše? Vprašaj se, kaj ti daje ona, da si jo lahko tako nahitro za eno noč zamenjal s svojo ženo, ki je najbrž v vseh ozirih dobra kot si uvodoma napisal. Izgleda, da ni, da ji nekaj manjka ali vama manjka v odnosu? Probaj razdelati te stvari…

sama sem mnenja, da ko je enkrat konec med dvema, je lahko konec tudi drugič in tretjič,… sicer pa je konec lahko tudi nov začetek… zveze so kompleksen pojav. Svetujem, da delaš in razčistiš predvsem v sebi, daš na tehtnico, do česar ti je več… kaj ti bolj pomeni… najbrž ne zbujanje samega v postelji in plačevanja preživnine za otroka, zato še enkrat pošteno razmisli o svojih mislih in dejanjih… srečno!

BIvša ni neumna, da si bo nakopala takega ničvredneža, ki bi zapustil ženo samo zato ker bi to rekla bivša, sicer pa bo naprej veselo poročen in dobro seksal. Ali kdaj pomisliš, da te je bivša prečitala že takrat ko je bila tvoja?

Ne vem no če ni neumna, po mojem je kar fino tepkasta, vsaj iz vidika ženske mi je njena igra prozorna – prvo ga je odvrgla in zavrgla kot prezrelo hruško ker je bil verjetno tip fino zatrapan v njo in ji kot takšen nezanimiv, zdaj po letih ko je pa ugotovila in skapirala da je zguba pri izbiri partnerjev, pa da bi lahko nazaj ovohavala in obnorevala enega bivšega ki je še zmeraj nor na njo, ima navzven fino familijo in živi neko normalno umirjeno in fino življenje – si lahko prek njega in s tem osvajanjem in igranjem fino bilda ego – eto, en poročen bivši bi še zmeraj vse naredil zame in me nikoli ni mogel pozabit, TOREJ SEM NAJBOLJŠA OD VSEH ;))).
Neumna je, ker ga je zavrgla … ga ni znala cenit, ko ga je še imela, prava goska no.
Uporablja pa naaajboooolj zlajnane ženske finte – prvo ga je sprejela, ga fino poseksala, zdaj pa ga lepo drži na vrvici in ga pusti da se paca. Verjetno ji blizu pride samo takrat ko ona tako hoče, hihih. Itak da bo na koncu on našišal, v to sploh ne dvomim, ona pa bo izgubila še več let in še bolj samo sebe. S temi igrami v odraslih letih se nikoli ne pride ne vem kako daleč in se doživi osebnostna eksplozija sreče.

Ne vem no če ni neumna, po mojem je kar fino tepkasta, vsaj iz vidika ženske mi je njena igra prozorna – prvo ga je odvrgla in zavrgla kot prezrelo hruško ker je bil verjetno tip fino zatrapan v njo in ji kot takšen nezanimiv, zdaj po letih ko je pa ugotovila in skapirala da je zguba pri izbiri partnerjev, pa da bi lahko nazaj ovohavala in obnorevala enega bivšega ki je še zmeraj nor na njo, ima navzven fino familijo in živi neko normalno umirjeno in fino življenje – si lahko prek njega in s tem osvajanjem in igranjem fino bilda ego – eto, en poročen bivši bi še zmeraj vse naredil zame in me nikoli ni mogel pozabit, TOREJ SEM NAJBOLJŠA OD VSEH ;))).
Neumna je, ker ga je zavrgla … ga ni znala cenit, ko ga je še imela, prava goska no.
Uporablja pa naaajboooolj zlajnane ženske finte – prvo ga je sprejela, ga fino poseksala, zdaj pa ga lepo drži na vrvici in ga pusti da se paca. Verjetno ji blizu pride samo takrat ko ona tako hoče, hihih. Itak da bo na koncu on našišal, v to sploh ne dvomim, ona pa bo izgubila še več let in še bolj samo sebe. S temi igrami v odraslih letih se nikoli ne pride ne vem kako daleč in se doživi osebnostna eksplozija sreče.

vidim da nimate pojma o pojmu in živite v svojem zlaganem svetu… Se ne bi raje zare brigali, svetniki?

Bolano razmišljanje…ti si mogoče ti tako razlagaš…Pa verjetno si ravno ti ta oseba, ki razdira zakone. Dajte se vsi skupaj malo pošlihtat v glavi. Razglabljate kot da je to bistvo obstoja, vaše življenje pa gre mimo.
Mimogrede: Glede na tvoj odgovor je videt, da zelo šlampasto bereš, sploh kar je bilo v osnovi zapisano…Kako šele razmišljaš? Po moje imaš ti več problemov kot ta dečko. Pa očitno še nikoli nisi bil iskreno zaljubljena, tudi ljubljen nikoli ne boš, ker sam nase gledaš. In si raje z nekom, ki te ima rad, samo, da je tebi “udobno”. Revež…življenje gre mimo, ti pa prazne klamfe serješ pa pametuješ o nečem, kar nimaš pojma. Pejd v parlament, tam imajo radi take, ki so sposobni lagat tako, da še sami sebi verjamejo. Podn od človeka. In ti bi kar vse, kar ni v tvoji ozkogledni pameti zapisano, še celo obsojal? Očitno si samski. Saj poštenega partnerja si tudi ne zaslužiš, ker ti ni prinesel vsega k tvoji razvajeni tazadnji….
Kar se pa tega moškega tiče, bo že sam razrešil. Ne samo, da je po moje dovolj pameten, tudi zelo veliko srčno kulturo premore.Po moje je hotel tudi drugim povedati da se je njemo to zgodilo in da niso osamljeni tisti, ki se jim je. Pošteno, dal je karte na mizo. A res misliš, da je tvoj komentar sploh vreden kakega njegovega razmisleka?

Nisi v zavidljivem položaju in razumem,ko se oseba najde na razpotju in ne ve kako naprej.
Sam poznaš razloge zakaj si se razšel z bivšo in ali si sploh to zvezo prebolel ali predelal ali si samo stara čustva potlačil v ozadje.
Kaj je tisto kar te pelje naprej k bivši in zakaj?
Z vsakim skupnim življenjem pride večja odgovornost in določene skrbi in v hipu se naše sanje o “idealnem”partnerju razblinijo,ker živet z nekom skupaj ali se samo videvat je velika razlika.Ko se z nekom videvaš ne deliš toliko skupnih težav ,ko pa z nekom deliš streho nad glavo pa je zadeva precej drugačna tega se verjetno tudi sam zavedaš.
Daj si čas in razmisli kaj sploh želiš lahko je skočit med rjuhe z drugo osebo ampak,ali boš s časoma pripravljen prevzet odgovornost za svoja dejanja?
In nisi na tržnici,da bi barantal ali bi to ali ono!Če imaš še naprej namen se srečevat z bivšo bodi toliko pošten do žene in ji daj prosto pot oz.pojdi stran.
Zdi se pa mi,da ti zelo tehtaš kaj bi se ti splačalo ampak vedi,da boš v vsakem primeru nekaj izgubil kaj pa bi raje oz.ne bi toliko pogrešal kasneje pa moraš sam dojet, ampak samo sam!

Tukaj bo potreben rez. Če živita daleč narazen ti bo lažje. Odvisno je od tega, kaj čutiš do žene.
Zaljubljenost mine, lahko pa ljubezen ubije.

Kaj je treba toliko premlevat o bivši, ko pa je TK jasno povedal, da se je še bolj vnel.

Ljudje se poročajo, se ločujejo, če jim prija izkoriščajo zaupanje partnerja.
So me zbodle pa dve stvari.

Že čisto na začetku, kako tip razmišlja, da bo otrok kar avtomatsko njemu dodeljen! Ja lepo vas prosim, ima o ženi same superlative (no, enkrat ga je prevarala, pove naknadno) ampak njegova žena ne premore osnovnega materinskega čuta, da bi se borila za svojega otroka, ne premore materinske ljubezni, ki zahteva še mnoga odpovedovanja, preden spraviš dete do kruha in je logično, da njej ne bo dodeljen otrok???

Še bolj pa me moti to, da gospod TK ni toliko fer, da bi se o svoji stiski pogovoril z ženo. Kot razumem, je družina takšno situacijo že prebrodila z njene strani.
Sicer pa, kdo sem jaz, da sodim?

Je pa moja izkušnja ta, da kolikor alimentov ima dodeljenih otrok, je vedno premalo.
Ker, nihče ne vstaja namesto mene ponoči, ko je moj otrok bolan, nihče ga ne vozi 4X/teden na razne aktivnosti, nihče se z njim ne pogovarja o problemih, če se pojavijo pri vzgoji, nihče ne poskrbi za novo letno ali še toliko huje za zimsko garderobo in obutev, katero vsako leto preraste, nihče se z njim ne pogovarja o zgodbah iz knjig in filmov, ne preverja znanja in nalog, nihče ne da tistih nekaj €, ki si jih večkrat umislijo v šoli za izredne stroške, pa tudi če so zadnji, pa še in še; nihče, razen mene.

Je pa še nekaj, naj si mož ustvari z ljubico karkoli, ta otrok bo imel vedno dedno pravico.
Zato, pa naj se grdo sliši, se vedno pozanimam o svojem možnem novem partnerju. Imam že dovolj skrbi in stroškov s svojimi, ne pa, da bi skrbela še za tuje. Žal. And now, kill me.

TK, mi je žal, toda v takih primerih ni čudno da nas ženski spol obravnava kot neka praseta…

Glej, si sicer lepo in odkrito napisal vse, analitsko povzeto pa sta dva sklopa – napad in umik. Do bivše si pristopil z očitnim namenom, napad je uspel, testiranje če bi bila možna varianta za naprej pa so te malo razočarala in sedaj krpaš jalova spoznanja kako in oh je vse ok z ženo. Roko na srce, lahko govoriš o ljubezni ? Živiš v zakonu, kateremu bi lahko morda lahko rekel le da je socialno in materialno stanje, pogodba. Morda se je končal že z njeno prevaro.

Tk,

ne zavrži družine zaradi svoje bivše. Ponavadi moški, ki so bili zapuščeni še zmeraj idealizirajo takratno vezo in gojijo neka čustva do svojih bivših. Tudi meni zelo gode, ko vidim, da me bivši še zmeraj nosi v srcu. Ampak to je to. Ženske gremo naprej in v naših glavah je teh vez konec. Saj ni nič hudega, če si malce športal s tole svojo bivšo. Ne govori tega ženi. Ko boš zapustil družino, ti bo zelo žal. Verjemi. Bivša te je zapustila, ker ji nekaj na tebi ni ustrezalo Zgoraj so ti lepo napisali, da ji sedaj prav prideš. Naj ti bo to zmeraj pred očmi.

New Report

Close