Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Biti zdrav naj bo vrednota !

Biti zdrav naj bo vrednota !

Prepričan sem, da prihaja čas, ko bo biti bolan nekaj nečastnega, če ne storiš za svoje zdravje vse, kar bi lahko storil. Kaj menite drugi ?

Ivan
To drži kot pribito kar si napisal. Na današnje čase ne smeš več biti bolan, ker te grdo gledajo in si nula za zdravnike. Strinjam se z tabo
lp Majči

Nič ni nečastno – jaz imam v tem trenutku hud nahod, pa sem res boooogaaaaa!!!! Teče mi iz nosa, iz oči, res ne vem, kaj sploh še delam tukaj!

:))

Nataša

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Jaz se tega zelo zavedam in sedaj res ogromno delam na preventivi. Ampk da sem do tega prišla sem pa mogla marsikaj pretrpet … nekateri rabimo več lekcij

New Report

Close