Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija bicom terapija?

bicom terapija?

Pozdravljeni!
Nocoj sem prvič opazila ta forum, kot naročeno. Imam 5 mesečno hčerko, ki ima praktično od rojstva izpuščaje po telesu. Sprva nismo ukrenili ničesar, ko so postali izpuščaji na licih krvave hraste nam je zdravnica predpisala AFLODERM. Pomagal je malo, čim smo nehali mazati pa so se izpuščaji spet pokazali. Sanje je bilo vedno hujše, izpuščajev vedno več, ponoči se je do krvi spraskala in zdravnica nam je predpisala Elocom ter kapljice Fenistil. Stanje se je malo izboljšalo, pojavljali pa so se novi izpuščaji na mestih, kjer jih prej ni bilo torej na čisti koži. Opazila sem, da ji škodijo jajca, salame oz. svinjina, čokolada in mleko ter mlečni izdelki. Kljub dieti ni bilo kakšnega posebnega izboljšanja zato sem se odločila za testiranje z BICOM metodo. Tam smo ugotovili, da je hči alergična na mleko, jajca, kakav, ribe, pšenico in cepivo DiTePer. Z dieto sem včeraj začela. Ne vem kaj jesti. Za kosila že gre, problem so zajtrki. Nobenega kruha… Dobila sem sojine jogurte, pa ugotovim, da vsebujejo pšenični škrob. Bom že zdržala.
Zaenkrat samo dojim in bo šlo, kaj pa potem, ko bo treba v vrtec in bo morala sama jesti? Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Ali je možno, da ti zato podaljšajo porodniško?
Najprej se bom pogovorila z zdravnico, potem pa poslusila zdravljenje z BICOM terapijo. Terapevtka pravi, da lahko alergije pozdravi oz. jih vsaj omili. Držim pesti.
Glede terapije: trajale naj bi pol ure. Testiranje je trajalo približno toliko pa ga je hči, ki ima 5 mesecev jutri, dobro prestala. Saj ni treba da miruje in imaš jo lahko v naročju. Vmes sem jo dojila pa je šlo brez problemov.
Lep pozdrav vse, Irena.

Pozdravljene,

slišala sem, da se v Ljubljani z bioresonačno terapijo ukvarja dr. Sergej Kajumov. Če ga je kdo mogoče že obiskal, bi prosila za vaše izkušnje.

Lep pozdrav,
Lili

Medved je že v Rogaški Slatini, nove številke ne poznam. Mislim, da dela le še nekrat na teden on, drugače pa je usposobil neko zdravnico, ki je ne poznam. Najprej je opravil pregled, pregledal staro “dokumentacijo” in svetoval terapijo. Pregled stane 10.000 (vsaj pred tremi leti je), ki jih potem, če se odločiš za terapijo, vračunajo v ceno terapije. Vsaka terapija je bila 10.000 (ravno tako pred tremi leti), potrebovali smo jih 10 (dve so nam opravili zastonj). Terapija je trajala 3 ure in otrok je moral biti čim bolj pri miru. Potrebno je veliko potrpežljivosti in iznajdljivosti, da zabavaš tako majhnega otroka tako dolgo. Sva brala, pela, štela, … Po terapiji naj bi bil otrok urtujen (no, moj ni bil). Moj sine je bil LAČEN. Pojedel je 3X toliko kot običajno, kar je bil problem, ker je bil ves čas terapije na strogi dieti (brez mleka, jajc, od žit je bilo dovoljena le koruza in riž, brez naranih sladkorjev, sadja). Naj bi jedel le zelenjavo, ki pa je moj sin ne mara. Skratka, bil je preizkus živcev za oba, pa se je splačalo. Zdaj smo zdravi, le nekaj malih prepovedi (izkustvenih) še imamo.

Alenka,
Tel. št. od dr. Medveda 031-8297-832, po mojih informacijah je še vedno v Podčetrtku.
Njegov potek zdravljenja mislim, da je že znan.
Tudi naš malček je imel najprej pregled, nakar smo se dogovorili za terapije ki so trajele polnih 10 dni od 30 -45 min. V času terapij smo se držali stroge diete in uspeh se je kaj kmalu pokazal. Junija bo dve leti in od takrat nimamo glede prehrane nobenih težav. Je prav vse!!

New Report

Close