Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost bi ti paselo? (za punce)

bi ti paselo? (za punce)

je vazen stil za vas(punce), ali velikost?
ce je velik uzivaste vec ?

Mislim, da bi mogel pogledati prejšnje teme: drugače se pa meni zdi pomembna tehnika, ne pa velikost!

Iskanje po besedi tehnika nam da 22 zadetkov:

Mislim, da je veliko bolj pomembna tehnika. Čeprav ne vem kako je s pretirano majhnim. Vendar pa je lahko povprečna dolžina tudi boleča, zato so po mojem redke ženske, ki si želijo extreme.
pa-pa

ne sme biti premajhen vendar tudi prevelik ne!če je prevelik lahko punci povzroči veliko bolečino

Prevelik ud, da povzroča preveliko bolečino? Mar ni vse skupaj precej prilagodljivo?

do neke mere sigurno je!!

JOJ NO ! sej so punce že stokrat povedale da je važna kvaliteta in ne kvantiteta ampak to pomojem nekaterim tipom nikol ne bo pršlo v glavo !!

Tako je; pomembna je kvaliteta seksa. Naj pa povem, da pomoje nima noben na svetu pretirano majhnega penisa. Vsi so po svoje normalni. Izjeme so le tisi z nadpovrečnimi dolžinami. S takšnim pa ni užitek seksati, ker te drugi dan vse boli – no vsaj pri meni je bilo tako. Tip je imel dolgega 20 cm in je moral prav paziti kako je vame prodiral. Tudi tak moški nima kaj dosti od tega ko nenehno pazi, dostikrat pa se spozabi. Z vsakim penisom fantje lahko zadovoljte čisto vse punce ali ženske.

Do neke mere je prilagodljivo, ampak pri marsikaterem polozaju moras z velikim biti previden, ker lahko povzroca precej bolecin.

lp

ni pomemben ne stil in ne tehnika ,pomembna je kvaliteta1

Emm no me zanima kira bi bla zadovolna s tem:
http://vatican.rotten.com/micropenis/
To so ekstremi!!!

FILE NOT FOUND?????????

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close