Najdi forum

bele pikice

živjo!
že sem vam pisal zaradi belih pikic na penisu in ste mi svetovali da najbolje da grem k svojemu zdravniku in vaš nasvet sem poslušal..zdravnik mi je rekel da najvrjetneje gre za PAPILOME ali nekaj takega in mi je rekel da najbolje da grem k dermatologu in da po vsej vrjetnosti to ne more izginiti..mene to skrbi ker jih je vse polno in me to moti in še oddaja smrad.a je to res da nebo izginilo?
zahvaljujem se vam že v naprej
lp
alen

Jaz mojga mehkužca nikol nisem umival z milom in mazal z raznimi kremami ker kemija po moje ni dobra za žive organizme. Edino v vodo ga pa redno namakam ta mu po moje najbolj tekne.
Nekoč so se mi po odnosu z eno punco po glavici začeli delat neki beli svaljki in občasno me je rahlo srbelo. Slišal sem naj kupim Celesten….in potem je zadeva izginila.
Torej: kemija naj bo samo za kurativo

Težko je govoriti na pamet, katere pikice na penisu niso oziroma katere so znak bolezni. Na blogu Glavca je o tem pisal doc. dr. Boštjan Mlakar in dodal dve fotki. Klik za prispevek.[/url]

glavca, to je tle priljubljano, da se ljudje igrajo zdravnike :))

Glejte sam imam to tudi že 2 leti če ne več in me to ne skrbi več, saj ni nalezljivo, nič ne srbi, samo gori so kjer so. Pa kolko vem ženske to ne moti sem prebral več forumov in jih to pač ne briga. Ko maš punco ji to rečeš pa sej bo vidla da to ni nič. Sej kot je Irena rekla se pojavi tudi v vagini in tam drugje. En je na foromu napisal, da je imel te pikice od 12 leta tak kot jaz pa so mu pri 2 komaj zgingle pa je že pri 21 letih imel otroka. Nič ni to hudega. Naj vas ne skrbi. Pa to nima veze z higieno. Lahko se ful umivaš zginle ne bodo kar tako. Lahko pridejo tudi po genih.
[center]Brez skrbi, enjoy your cock![/center]

POGLEJTE LINK DO FORUMA[/url]

BELE PIKICE NA PENISU-forum 2

ZA ZABAVO

žiujo!ko bilo
jaz imam te bele pike na vagini pa me pečejo…šla sem v ko poveste kaj bi to lahlekarno in kupila canesten ampak nič ne pomaga.ali mi lahko bilo

zivjo!
mene pa zanima če mi lahko povete kaj naj bi bilo to:po vagini imam bele male mehurčke in me peče.

tudi jaz mam po malih sramnih ustnicah majhne bele pikice, ki bolijo na dotik, se pa širijo. canesten ne pomaga, spolnih odnosov pa še tudi nisem imela.

Punce, ki imate težave s temi pikicami na sramnih ustnicah vam svetujem, da odidete k zdravniku, brez sramu, to je njihovo delo.

lp tudi pri meni se je to pojavilo… Zelo me srbi in zdravnik mi je naročil naj kupim mazilo canasten zelo pomaga po 3 dneh je že vse izginilo

Jaz imam bele pikice ze kasno leto in ne vem kaj so. Imam jih na modih in na penisu. Imam 13 let

Dokler nimaš spolnih odnosov, je zelo verjetno vse skupaj normalno. V nasprotnem primeru je dobro vsako spremembo pokazati zdravniku.
Predvidevam, da gre v tvojem primeru za bolj izrazite lojnice, kar je normalno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close