Najdi forum

Baso papal

Zelo doživet opis… 🙂 Aha, zdej me pa še to zanima. To, da ste s spermo pošpricane vam puncam definitivno ugaja? Vedno?

Vedno!!!

vprasi ce je kdo na forumi za. Ziher bi se kdo nasel :)).

Najboljše kar je lahko – sperma….

Aja? 🙂 Seveda ne vem zakaj, samo če punce tak pravite, pol vam verjamem… 🙂

Samo takrat ne, ko ti špricne v oči – mater peče!

Uh..John..ne, meni to ni niti malo zanimivo..nasprotno, prav odvratno.Kar se tebe tiče..biseksualec si, ni dvoma..moraš se pač sprijaznit. Pa Lep Pozdrav

Po tej logiki si ti Jaka zajec,.., ker ješ solato …;))))

enakega mnenja sem…zanimivo…vendar morda le tisti trenutek….

…zelo lepe sanje imaš…moram priznat…še zmeraj je pa odvisno od partnerja oz. od vajinih skupnih sexualnih hotenj…kot tudi sama praviš…

Lepa rešitev Edi!!! Ni kaj!!! :):):):)
Kaj zajec črv ali pa…no punca bi lahko na primer bila kura…:):):):)

Če si sploh normalen? Sej veš -> normalen je relativen pojem.
Kaj naj ti rečem. Če ti paše, zakaj ne.
Sam sem že imel take “izkušnje” v preteklosti.
In tisti trenutki in dan potem, imaš res čuden občutek….ki mine..

Ne morem sicer reči, da sem že razčistil sam sabo, ali sem biseksualen ali nisem, ampak smo že spet pri tem kaj zdaj pomeni, če si biseksualen – to da se “igraš” z istim splom ali to da si zaljubljen v isti spol. Karkoli.
Če velja tisto prvo, se pravi da si biseksualen (oz. kdo zna reči kar homoseksualen), čim imaš istospolne izkušnje, potem lahko rečemo, da je kar velik procent ljudi biseksualnih (“nedolžne” pubertetniške, taborniške, vojaške in podobne igrice). Pač se zgodijo tudi “najbolj straight” osebam, ki pa to pozabijo oz. zrinejo v podzavest in seveda tega ne priznajo.

To me spominja tudi na en incident z nekega popivanja. Jaz sem bil ze zelo
alkoliziran (beri: nezmožnost hoje in stanja…), ko je moj prijatelj, drugače kao 100% hetero izvajal hecne zadeve z mojim podaljškom – čisto izven konteksta in proti moji volji, da ne bo kdo mislu da sem jst karkoli namigoval na zadevo…
Jaz sem zgledal, kod da sem v neprisebnem stanju, ampak sta me samo govor in motorika dajala – spominjam pa se. Sicer o tem nisva nikoli govorila, razen enkrat, zopet zopet alkoholizirana, med nekim tistim tipičnim pijanskih kreganjem, sem mu vrgel to v glavo. Replike ni bilo. Spremenil je temo in o tem nisva več govorila.

Tukaj ne vidim nobenega opravičila v alkoholu – v stilu: bil sem pijan, nisem bil razsoden…Ker so ničvredni. Če to storiš, ko si pijan, so ti najbrž samo zavore popustile in si naredu, kar v treznem stanju najbrž nebi – verjetno zarad tega, ker si tega, da te zamika, ne priznaš.
In pri seksu si isto v ekstazi in te pač zanese.

Pač zgleda da si tega folk ne prizna – da hoče pa kdaj tut baso papat.
Jst sm v enem trenutku ugotovu da bi, in sem pač to sprobu.
Po vsem tem, se še zmeri počutim čisto normalnega, še zmeri me privlačijo ženske in še zmeraj jaz lepim nanje.
Kar se pa tiče tipov pa…da bi isku oz. po domače pecu – ne počnem tega…
Če bo pa kdaj kaka priložnost…bomo pa vidl…why not…
Je pa to moja mala skrivnost, ki jo ne pozna skoraj nihče…

Verjetno pa se za vsem tem bi-hetero-homo zadevami in podobnimi zadevami skriva veliko psihologije….

jst mam ze dolg zeljo s tremi moskimi tko da bi mel enga v ustih druzga v ritki sam ne vem kaj bi pocel ta tret a mas kaksno idejo

vi ste prizadeti v glavi usi po vrsti

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close