Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bakterije v urinu

Bakterije v urinu

Pozdravljeni!
Ze nekaj casa imam bolecine v predelu mehurja in pece me vedno kadar je prevec poln. Imam ugotovljen kamen na ledvici in za to moje stanje, je bil vedno kriv ta kamen. (Uz lani septembra).
Sedaj pa se mi je ob tej bolecini pojavila se na koncu lulanja kri.
Dala sem vodo, ugotovljena je bila prisotnost bakterij,dobila sem Primotren, a mi ni pomagal, vmes sem imela se vedno kak dan kri ob koncu uriniranja, kaksen dan pa ne. Bolecina je bila prisitna tudi ob uriniranju ampak ne vedno. Tista s krci, pa kr pogosto.
Po enem tednu jemanja Primotrena, je rekla zdravnica, da je se vec bakterij in kri v urinu. Dala mi je Cisof 3g. Prasek v enkratni dozi in rekla naj pridem na kontrolo cez 3 tedne.
Pregledala je tudi kri, a mi o rezultatih krvne slike, ni nic rekla, ocitno niso neka odstopanja od normale.
Mene pa skrbi. Zelo. Strah me je, da ni kaj hujsega. Strah me je raka. Stara sem 41 let. Prvic sem imela kri v urinu, nikoli prej. In sploh prvic Primotren, ki pa sedaj ni prijel.
Kaj naj storim? Se vam to zdi normalno, da me ne da nikamor naprej? Nazadnje na uz mi mehurja ni mogel pregledati, ker je bil premalo poln. Bi bilo sedaj smotrno ponoviti uz?
Hvala vam za odgovor.

Verjetno bi bil smiseln pregled urina na patogene bakterije oz če sploh gre za bolečine zaradi vnetja sečil
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Verjetno bi bil smiseln pregled urina na patogene bakterije oz če sploh gre za bolečine zaradi vnetja sečil
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala vam za odgovor.

Danes je prvi dan po tem, ko sem vceraj popila ta prasek in seveda imam sedaj prebavne tezave. Jemljem probiotik,pa saj to se mi bo ze uredilo,kajne?
Kaj pa bi po vasem mnenju lahko bil se vzrok teh tezav?
Januarja sem bila na ginekoloskem pregledu in rekel je, da je ginekolosko vse ok.

Aja, naj omenim se to, da sem menjala partnerja in sva spolno aktivna. Bi to lahko bilo kakorkoli povezano?

Živahnejši večeri in dnevi povečajo možnost za vnetje sečil, zaradi pač akcije tam spodaj, za drisko pa pričakujem, da se bo uredila kmalu. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close