Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Babi bi šla na jug in še kam, pa nima družbe

Babi bi šla na jug in še kam, pa nima družbe

Živjo, je tukaj gor kakšen fejst upokojeni gospod stare šole, ki želi spoznati simpatično damico modrih 60-tih let za druženje in vandranje doma in po svetu, naj se javi na mail: [email protected]

Pozabi, sem imela podobno objavo pred leti…, nobenega odziva, zato sem nekaj časa potovala z naključnimi sopotnicami, ki mi jih je priskrbela agencija ali sem se z njimi dogovorila na popotniškem foruma. Ena mi je v sobo, ki sva  jo delili povabila pol hotela, tisti moški del seveda, so kar v haljah prihajali, druga mi je izmaknila nekaj delov garderobe, za katero sem doma menila, da jo bom potrebovala, pa se je na poti izkazala povsem neprimerno, pustila sem jo zapakirano v potovalnih vrečkah v kovčku in tako sem njen tatvinski  podvig opazila šele doma, večina mi je brskala po osebnih stvareh, .. dokler nisem kupila ključavnice in imela znova vse v kufru zaklenjenem s ključavnico za kletni boks, ključ pa okrog vratu, bile so tudi izjeme v pozitivnem smislu, smo potovale skupaj dokler so bile samske, zdaj potujejo s svojo družino. Torej, morda boš imela več sreče s kakšno žensko, ki tudi išče družbo in upaš, da ne naletiš na takšne zgoraj opisane.

Sicer pa, zakaj se moški na podobne  objave ne odzivate? Čeprav ste  polni modrosti, pripravljenosti na dolgo in široko izražati predloge, mnenja, godrnjati, kako težko je najti primerno žensko družbo, … Morda kdo od vas odgovori in nas primerno razsvetli. Podobnih Babi,  nas je tukaj kar nekaj.

Babi, moj mail: [email protected]

 

 

New Report

Close