Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja avtomobilsko zavarovanje

avtomobilsko zavarovanje

LANSKO LETO SEM IMEL KARAMBOL PO MOJI KRIVDI TAKO DA SEM IZGUBIL 15 % BONUSA .POTEM SEM PO MESECU AVTO PRODAL. AVTO JE BIL ŠE 10 MESECEV ZAVAROVAN IN SEM ZAPROSIL ZA VRAČANJE PREOSTALEGA ZAVAROVANJA. PA MI JE GOSPA NA TRIGLAVU DEJALA DA ZARADI KRIVDE NESREČE NIMAM PRAVICE DO PREOSTALE ZAVAROVALNINE..TOREJ OB KARAMBOLU SO MI VZELI 15% BONUSA IN CCA 50000 SIT ZA VRAČILO STAREGA ZAVAROVANJA.
ALI JE TO RES ?
( ZATO PA IMAJO LAHKO ZAPOSLENI TAKE PLAČE OB NOBENI PAMETNI KONKURENCI NA RAČUN OKOLI PRENESENIH ZAVAROVANCEV. )

g,Janko !
Žal mi je, da vam ne morem napisati kaj pozitivnega za vas.V primeru,da je povzročena škoda po lastni krivdi, nobena zavarovalnica ne vrne preostale zavarovalnine.
Te škode,ki so povzročene pri karambolih nemalokrat presežejo 1,2,ali celo tri mio tolarjev morda tudi več.To škodo pa mora plačati zavarovalnica.

pozdrav, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

HVALA ZA DELNI ODGOVOR

ŠKODA NA OŠKODOVANI R 5 LETNIK 1993 JE BILA KVEČJEMU 100.000 SIT OZ CCA 300.000 KOLIKOR JE PAČ AVTO TRŽNO VREDEN
A NA MOJEMU CITROENU XARI PA 750.000 KI SEM JO PAČ LOGIČNO SAM KRIL. NO JA KOT SEM REKEL NELOGIČNOST OZ NEPOŠTENOST

JANKO

G.Janko,pozdravljen!
Včasih se nam kalkulacije tudi ne izidejo.V vašem primeru je že videti tako.Prav je, da ste jezni na zavarovalnico.Če pa pogledava zadevo iz finančnega stališča pa stane kasko zavarovanje za vaš avto samo cca.60.000 sit.
In če na hitro izračunam: 750.000-60.000=690.000 se mi ravno logično ne zdi,da ste izgubili 690.000sit, zagotovo pa bi več izgubili,če bi vozili novi Mercedes.

g.Janko, želim vam lep dan ! Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close