Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Avantura ženska ali moški prvič

Avantura ženska ali moški prvič

45 let star, urejen, želim si avanture z žensko diskretno.

Bi pa poskusil tudi z moškim prvič.

Crkni pederčino.

Obdaren

Drži gobec če ti kaj ni všeč!!!

Natašika, tebe bi pa rad spoznal, piši na [email protected], bi se malo pogovoril z tabo,…si HOT

Potreben574

Si tud ti meni všeč.. Ljubko si me ogovoril. In res sem jezna na bedne komentarje. Ti privoščim igro z moškim. Jest bi z žensko tud rada probala, okol 30.stro in da se rada poljublja, naprej pa odvisno od strasti… A si že kdaj gkedal par v živo ko sta sexala.

Ljubica zlata, le zakaj bi se ukvarjal z moškim? Glede tega, če sem kdaj gledal par pri sexu, ne samo gledal, z bivšo sva si parkrat privoščila trojčka, ampak sva samo njo obdelala, on-on pa ne, to mi ni všeč, bi pa rad kdaj imel trojčka z dvema ženskama, to me pa vzburja, da bi obdeloval obe, medtem, ko bi se one lizale, jaz pa bi jih izmenično porival in lizal, da, to bi pa bilo nekaj, lep dan želim

Par 38 let isce njega mladega bisex  za naju…. mail [email protected]

nataši pozdravček…..

pohotno se slišijo tvoje misli.

Si res takšna..prav takšno bi rad spoznal

pozdravček-M

 

Jas sem star 51  let sicer sem imel   veliko ivantur ko sem spoznal primerno punco  .

Mogoče bi povedal dame je vsaka   drzala lulčka se pravi da ji je pasalo no tudi sem svoji punci slatal pizdo mislim luknjico   .

Vendar me je takrat tako močno poljubila da sem celo noč sanjal v poročni noči z njo   .

New Report

Close