Najdi forum

pozdravljeni!

jaz bi pa vse ki jemljete ali so vam bili predpisani antidepresivi kot terapija oz.razmisljate o njih zaradi DEPRESIJE opozoril, BODITE PREVIDNI, ker so pri ženini sestri sprozili reakcijo,prehod v drugo bolezensko stanje katera se imenuje BIPOLARNA MOTNJA ali MANIČNA DEPRESIJA!!!!!! preberite vec o tem na netu,pa srecno vsem!

PA ŠE KAKO HUD STRANSKI UČINEK!!! TO SO RESNE ZADEVE!!!

pozdravljeni!

jaz bi pa vse ki jemljete ali so vam bili predpisani antidepresivi kot terapija oz.razmisljate o njih zaradi DEPRESIJE opozoril, BODITE PREVIDNI, ker so pri ženini sestri sprozili reakcijo,prehod v drugo bolezensko stanje katera se imenuje BIPOLARNA MOTNJA ali MANIČNA DEPRESIJA!!!!!! preberite vec o tem na netu,pa srecno vsem!

PA ŠE KAKO HUD STRANSKI UČINEK!!! TO SO RESNE ZADEVE!!!

Vsi ki vas muči depresija, psihoze, anksioznost,………….. Preberite si malce kako vam lahko pomaga marihuana! V pametnem svetu (kjer definitivno ni slovenije) vse velike univerze in inštituti potrjujejo uporabnost marihuane! Ob tem, da marihuana nima niti približno toliko stranskih učinkov, kot katerikoli antidepresiv in celo manj stranskih učinkov od aspirina!

Dajte že enkrat malo po-google-ajte pa se sami prepričajte.

LP

No, tudi jaz sem jemala antidepresive. Danes jih predpišejo tudi 7 letnikom. Mene niso pozdravili. Lahko bi naštel stranske učinke. Pozdravil me je obisk osebe, ki mi je pokazala tehnike sproščanja, avtogeni trening. Danes sem drugi človek in bom tej osebi hvaležen do konca življenja za to kar je naredila zame.

Meni so antidepresivi resili zivljenje….kdor pravi da je vse v glavi se ni bil na dnu….ker vcasih sem tudi jaz to trdila….imela sem toliko volje vendar nisem bila zmozna funkconirati ker je depresija vsekala fizicno na mene (nezmoznost spanja, cmok v grlu, brez energije, jokavost, nezmoznost koncentracije… ) …so neka bergla,dajo ti nov zagon…da se poberes po kaki tezki situaciji ko te zivci pustijo na cedilu al kako bi temu rekla… je pa res da ce so prehudi stranski ucinki ga je treba zamenjati, pri meni je ucinkoval drugi antidepresiv

New Report

Close