Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija anoreksija nervoza

anoreksija nervoza

pozdravljeni.že nekaj let trpim zaradi anoreksije, zdaj pa so se temu pojavile še durge težave , zanima me ali je za moje probleme homeopatsko zdravljenje primerno. Rada bi, da bi me nekdo obravnaval bolj celostno, zdravniki namreč vedno gledajo zgolj ” simptome ”.

Poleg tega imam zadnji mesec še težave z bolečinami v križu, ki so posledica nenomalne drže zaradi vnetja stegenske tetive – ali je homeopatsko zdr. uspešno tudi pri tem?

s homeopatijo nimam še izkušenj, bi pa rada enkrat poizkusila

lp

Pozdravljeni,
anoreksija je načeloma trd oreh tudi za homeopatsko zdravljenje. Težave so večje, kadar je bolezen skoncentritana samo v psihični sferi in je telesnih težav relativno malo. Vi imate očitno tudi težave na fizični ravni, zato lahko verjamemo, da bo zaradi tega lažje najti pravo zdravilo za vas. Homeopatija namreč diagnosticira in učinkuje samo holistično, za nas so simptomi in znaki v glavnem samo posledica osnovne motnje, zato sploh ne znamo zdraviti samo parcialno.
Sam bi na vašem mestu zagotovo poiskal zdravnika homeopata in vsaj nekaj časa vztrajal s homeopatskim zdravljenjem.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

bila sem na posvetu in dobila kapljice:
– mezerum
– arnica
– chelidonium
– calocynthis

ali jih lahko jemljem skupaj z antidepresivom in diverinom.
prosim za slovenske izraze in ali lahko kje dobim opise?

Pozdravljeni,
odgovor na vsa ta vprašanja vam je dolžan talent, ki vam jih je predpisal.

Naj samo pripomnim, da je sočasno predpisovanje več zdravil hkrati popolnoma v nasprotju s temeljnim učenjem homeopatije. Sam ne bi nikoli prepustil homeopatksega zdravljenja tako kompleksne motnje kot je anoreksija nekomu, ki ni zdravnik po temeljni izobrazbi.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close