Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina anksioznost ali….?

anksioznost ali….?

Spoštovani
zanima me, ali je to napad anksioznosti: nekajdnevna utrujenost, občutek težkih okončin, brezvolja, občutek splošne švohosti, nato pa je sledil dogodek občutka pomanjkanja zraka, ki me je prebudil zvečer iz polsna, občutek, da ne morem dihat, tiščanje v prsih, potne roke, želja po svežem hladnem zraku, odrevenelost okončin in občutek, da se mi bo zdaj zdaj zgodilo nekaj hudega, da bom umrla. Te občutke sicer že poznam, pojavljali so se pred 2 letoma, in to sem pripisovala stresu, izgorelosti na delovnem mestu, saj imam službo, kjer sem v neprestanem stiku s strankami in neprestano doživljam različne oblike pritiska, v čemer se ne znajdem. Nato sem brez težav zanosila, v nosečnosti je bilo vse v redu, razen nizkega hemoglobina, nato železovi dodatki. Ne zdi se mi, da sem sedaj pod pritiskom ali stresom kot v službi, veliko sem zunaj z otrokom, otrok je miren, ni težav, ni bolan, ponoči spi celo noč, tako da se mi zdi, da zelo kvalitetno spim. Skratka, ne vidim povezave med napadi pred leti in sedanjim. Zanima me ali so taki občutki in napadi tudi kakorkoli povezani (ali so morda posledica) slabokrvnosti. Namreč, fizično se počutim enako kot po porodu, zadihana, utrujena, brez energije. Mi lahko poveste kaj več iz prebranega? Vnaprej se vam iskreno zahvaljujem.

Spoštovani!

Lahko bi šlo za tesnobo. Hemoglobin bi moral biti zelo nizek, da bi imeli take težave.

Preveril bi delovanje ščitnice.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Svetujem
http://www.nebojse.si/forum/index.php/board,3.0.html
lp

New Report

Close