Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma ankilozirajoči spondilo artritis

ankilozirajoči spondilo artritis

Bi mi prosim lahko zaupali kje ste kupili konopljino smolo?

Bi mi prosim lahko zaupali kje ste kupili konopljino smolo?

Pozdravljeni, sotrpinke in sotrpini!
Za mene so potrebovali 10 let, da so mi diagnosticirali to bolezen in 5 let, da so me začeli zdraviti z biološkim zdravilom simponi. Zdaj je za zdržati, bom rekla, čeprav sem že pošteno zakostenela in puklava kot stara baba, da se komaj držim pokonci včasih. Vam povem, da je moja glavna skrb, kako preživeti v službi med živahnimi otroci. Doma pa v glavnem vsakih nekaj ur počivam, ker se ne morem držati pokonci. Pri moji hčeri – 21 let, je trajalo le nekaj mesecev, da so jo diagnosticirali, ker je gen, ki je povzročil AS, deden – podedovala ga je od mene in zato je bila jezna na cel svet, najbolj še na mene. Najbolj jo je najprej bolela hrbtenica, nato pa kolena, so ji čistili kolena že 5 krat. Dali so ji neke tablete, zaradi katerih so ji skoraj zapravili jetra, začela je strogo dieto po neki svoji zamisli, zdaj je približno pol leta v redu, jo pa kolena še vedno mučijo. Pa v toplicah je bila 2 tedna, v Zrečah in ji je tudi zelo koristilo. Lep pozdrav, veliko poguma in zdržljivosti.

Mojo hčer zelo bolijo čeljusti, tako, da me je včasih kar strah. Ima diagnosticirano AS, trenutno je drugače še kar v redu, s koleni ima tudi težave, na eno leto ima kontrole, upam, da bo zdržala do takrat. Imela je zdravila, pa so ji jih ukinili, ker so ji uničevala jetra, pa v toplicah je bila, pa je bilo zelo v redu.

New Report

Close