Najdi forum

Kot že velikokrat ostajam brez besed ob vaši zgodbi.
Moje sožalje!

Lep pozdrav ********************************************** Če želite, da bi bili vaši otroci bistri jim pripovedujte pravljice. Če želite, da bi bili še bistrejši, jim pripovedujte še več pravljic. Albert Einstein

Draga Marisol

Zelo mi je žal za sestrino punčko. Nisem prebrala moje predhodnice, ampak sem se čutila kot, da je bila tvoja sestra v moji koži samo z tem, da sem jaz bolj vztrajala pri zdravniku tako, da so pravočasno ukrepali, če ne……. Ti povem, da se mi je že mešalo.

Ko sva prišla iz porodnišnice je že bil malo prehlajen, nato je imel nosek zaprt, klicala sem v zdravstveni dom in jim rekla kako je, odgovor sem dobila, gospa v takšnem mrazu ne bi peljali otroka sem (bil je december), ker to je samo prehlad in dajte mu fiziološko raztopino……
Jaz sem dajala fiziološko raztopino in nič ni pomagalo, celo sem šla na mojo odgovornost in sem mu dala kapljice ta prave za nosek, tudi nič boljše.
Mož pa je tako vztrajal, da greva kar direktno v bolnišnico brez napotnice. Tako, da sva otroka oblekla šla v bolnišnico, takoj so mu naredili aspiracijo noska in ti povem, da ne vem od kod je imel toliko gnoja v nosku oz. v dihalih. Imel je vsa dihala prizadeta tako, da je ostal na nitki življenja. SATORACIJO je imel pod 80. na kar je bilo katastrofalno, bogi revež bil je že čisto moder. Ohhh bog ne daj nikomur kaj takšnega doživeti…
Če ne bi šla tisti večer v bolnišnico ne vem kako bi se izteklo, boljše je, da sploh ne razmišljam. Pediatrinja je rekla, da ne bi preživel jutra. Skoraj me je kap. Nato trtji dan je bil zelo hudo kritičen tako, da sem mislila, da bo že vsega konec, ni pomagal kisik 100% nič. Ampak rečem zopet, bog obstaja.
Tako, da sedaj je eno leto od kar sva bila hudo bolna in je imel to bolezen kot od tvoje sestre punčka.

Draga Marisol zelo mi je hudo, da niso rešili punčko. Koliko časa je bila tako bolna? Če želiš mi lahko pišeš na moj osebni mail : [email protected]

Lep večer ter bolj uspešno leto 2004 brez solzic
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Moje sozalje.

Vse solze bodo nekega dne obrisane iz nasih lic.

HVALA TI ZA TVOJE BESEDE!!

SAJ PROBLEM PRI NAS JE RAVNO V TEM DA JE BILA NAŠA NELI POPOLNOMA “ZDRAVA”, OZ. VSAJ ZNAKOV NI DAJALA DA BI BILO KAJ NAROBE.

14 DNI OD KAR SE JE RODILA SPLOH NI BILO NOBENEGA PROBLEMA, SAJ JE SAMO JEDLA IN SPALA. BILA JE NAJBOLJ PRIDEN OTROK NA SVETU.

LE ZADNJO NOČ PREDEN JE UMRLA JE PONOČI OB 2 BRUHNILA MALO MLEKA, MOGOČE SE JE PAČ PREVEČ NAJEDLA IN ZATO JO JE MOJA SESTRA PELJALA ZDRAVNICI KER JI PAČ NI MOGLA SAMA SČISTIT NOSKA HRANE KER JE BRUHNILA.

DRUGAČE PA NI BILA NIČ BOLANA IN NI IMELA VROČINE, OZ SPLOH NOBENIH ZNAKOV!!

NASLEDNJE DOPOLDNE OB 11 PA SE JI JE ZDELA NEKAM ČUDNA PO BARVI IN OČEH IN TAKRAT JO JE HITRO PELJALA K ZDRAVNIKU IN NATO Z REŠILCEM V BOLNICI, KI PA NI IMEL V AVTU NIČESAR DUGEGA KOT SAMO KISIK.

KO SO JO PRIPELJALI V MARIBOR PA JE BILO ŽE PREPOZNO!!

LEP POZDRAV

Draga Marisol

Zelo mi je hudo, ko berem kako je bilo z vašo deklico. Joj, ko bi človek bil vedež ne bi bil revež.

Tudi moj sinko ni kazal znake bolezni, samo naenkrat je imel nosek zamašen in je komaj dihal. Sreča je bila, da sva tisto noč otroka odpeljala direktno v bolnišnico brez napotnice. Tam so mu naredili aspiracijo noska in kot sem ti že omenila, da ni in ni bilo konec aspiracije. Preklopili so ga na kisik 100% in infuzijo in tako je bil točno 13. dni.
Saj po vsem tem dogodku sem dobila kot eno poporodno depresijo, ker je zelo hudo, če gledaš svojega otroka umirati pomagati pa mu ne moreš. Ko se spomnim na vse to, me začne takoj grabiti panika in dušiti.
Pediatrinja je rekla tisto jutro, da je mislila, da ne bo se izlizal.
Pa je kljub temu BOG STAL OB STRANI.
Vsak dan sem se molila pred njegovo posteljico, da mi čim hitreje se pozdravi.

Draga Marisol veš, da večkrat razmišljam o tvoji mali nečakinji, če bi bili zdravniki pravočasno videli zakaj se gre, ne bi prišlo, do tragičnega dogodka.

Tako kot je meni v ZD. rekel dr. dežuren, da to ni nič, da naj otroka ne peljem v ZD. ker je mraz in bla bla bla.
In, če bi jaz poslušala tega dežurnega zdravnika kaj bi bilo?????
Kdo bi odgovarjal?????? Boljše, da sploh ne mislim o tem.

Lep pozdrav
Doroteja

P.S. Tvoji sestri pa stoj ob strani kolikor boš lahko, pa lepo jo pozdravi.

Dobro se z dobrim vrača:-)))

New Report

Close