Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Anemija – infuzija železa

Anemija – infuzija železa

Pozdravljeni,

Že prejšnji teden v ponedeljek sem se začela počutiti čudno. Torek in sreda sem bila vedno bolj omotična, bolečine v nogah, blage bolečine v prsnem košu. V četrtek sem skoraj omedlela ampak sem se ulegla in skoraj ne več vstala, edino za wc in da sem kaj popila. V petek nisem bila zmožna vsat, samo da sem se dvignila v postelji sem bila zelooo omotična. Soseda mi je pomagala do stranišča, mama pa je poklicala rešilca. Na urgenci so ugotovili anemijo in premalo kalija. Dobila sem kalijevo šumečo tableto in infuzijo železa. Takoj po infuziji je bilo sicer precej bolje. Naslednji dan in še vedno sem  precej omotična in imam bolečine v nogah. Ali je to mogoče stranski učinek infuzije železa? Vstanem iz postelje, da grem na wc in kaj pojem in popijem. Predolgo pa sploh ne morem biti pokonci. Imam pa tudi menstruacijo. Na urgenci mi kakšnih posebnih navodil ali opozoril niso dali, le to, da bi moralo biti v parih dneh bolje. Minilo je 3 dni pa ni kaj posebej bolje, le to, da za kratek čas lažje vstanem, do wc-ja grem brez večjega problema. Potem pa sem že počasi omotična.

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljena, kalij je možno popraviti hitro, nikakor pa se slabokrvnost niti po infuziji železa ne bo popravilo v treh dneh. In to bo trajalo teden, dva

lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev

New Report

Close