Najdi forum

analni spolni odnos

Maca, ocitno ti je nekdo stopil na repek…hehehe 🙂

Meni je pa recimo ogabno to, da je tebi ogabno moje razmisljanje o temu, da je analni spolni odnos ogaben.
Samo ves, taksne stvari se gremo lahko do onemoglosti in tisti ljudje, ki vejo kaj pomeni demokracija se na razlicna mnenja sploh ne bi odzvali na taksen nacin kot si se to ti. Pa tudi zdi se mi malce nezrelo, ce sem cisto iskren.
Res ne vem, zakaj te tako moti moje mnenje. Nikomur ga ne vsiljujem. Eh, tukaj pa ljudje res ne sledijo vodilu “live and let live”.

In ce bi nekateri ljudje res hoteli, da se medseboj ne bi “drkali”, potem ne bi dajali taksnih izjav, kot so “ti si bebec”, “tvoja razmisljanja so ogabna” ipd.
Tisti, ki ste taksni, se ze odlocite enkrat, ali bo mir ali pa “drkanje”, od vas je odvisno…

Cao!

sam neki;Tina odpre temo-problem in mi naj bi bili tukaj zato, da ji pomagamo ne pa ,da 2 od dvajsetih odgovorita njej,ostali pa se spravjo na ta forum kregat!A ne bi blo bolj.ce bi neumne oz.posmehljive komentarje dolocenih oseb raje ignorirali,ker s kregom prek neta ne bo noben nc dobrga naredu! Drugace se pa strinjam z Andijem-edinim,ki se je res posvetil tvojemu vprasanju! PA.PA

Mačo, le kakšen nick si si izbral? Pravi mačo se obnaša drugače. Naj te vprašam, kaj bi pa potem naredu, če bi ti partnerka rekla, da ji ga vtakni v rit. A bi se kar odmaknu? Mačo,mačo.

ko smo ravno pr tem…….
sploh ne stekam, da je analni odnos zenski lahko vsec ali da ji celo pride…mislim tako..iz lastnih izkusenj..ker mene full boli, sploh nic ne cutim…mislim kakega vzburjenja, pa se en teden potem me vse boli……..ja,ja,tip je nezen in sploh…to je vse kul.
vem, da je tipu ful vsec in bi ga rada tako zadovoljila, ampak…….
a ja kaksen polozaj, ko analni odnos najmanj boli??maca je pisal/pisala:
>
> Mačo!
> Men je pa ogabno tvoje razmišljanje o tem, da je analni seks
> ogaben. Pa ogabno mi je to, da se non stop neki drkate v
> glavo. Tud to bi lahko označili za to, “kaj si vse ljudje ne
> izmislijo, ker jim je dolgčas”.
> Tini pa tole: marsikatera punca ima podobne probleme. Prva
> zadeva: naj ti tip ne spušča sperme v danko, pa bo morda
> bolje. Je pa čist logično, da naslednji dan vse skupaj pride
> v neko bolj tekočo snov – sperma pač “stvari” razredči.
> Pa LP in ne se med sabo drkat, je čist mim te neumnosti brat.

Barbara, barbara…
Ce bi zenska (partnerka) to hotela od mene, potem bi ji rekel, naj si najde kaksnega drugega, ker meni to ni vsec! Ce bi to potem res naredila, potem sploh nisem bil na nobeni izgubi, ker ji ocitno ni bilo nic do mene.
Ocitno pa si ena izmed taksnih ti, ker te zanimajo samo tvoje potrebe.
Nick sem si pa izbral taksen kot pac sem. Res ne vem kaksno zvezo ima to s cim. Mislim, da ne razumes niti pomena debat, niti pomena besede “mačo”.
In od taksnih ljudi se jaz vedno odmaknem…
Poznam en pregovor, ki spada v ta kontekst (prevedeno):”Kdor je nor, mu ne bodi prijatelj”.
Pa tudi za vse tiste, ki imate radi analni spolni odnos in ocitno nikomur ne dopuscate do svojega mnenja imam se enega (prevedeno):”S cimer se budala hvali, tega se pameten sramuje”.

Pa Barbara, svetujem ti, da si poisces kaksen drug hobi, ker je ta prevec nezrel in otrocji.
Pa cao!

Resnicno upam, da se bo tole “drkanje” kmalu nehalo, ker mi gre ze na zivce… Pac tako je to, ko prihajajo otroci ( fizicno ali pa umsko) na forume za odrasle.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close