Najdi forum

številka ni pravilna 050

To, kar mene moti pri Amwayu ni, da gre za:

– mrežno prodajo izdelkov, razprodajo knjig in imageja (predstavitve, ki so ‘delo’, in vaša plačljiva srečanja zaslužek podjetju)

To, kar mene moti pri Amwayu je:

– da se pretvarjajo, da so več kot to. Trgovina in trgovska mreža. Moti me, da v ozadju ponujajo celo filozofijo, kaj Amway kao je: da dajejo vtis, da gre za druščino samo strašno prijaznih, prijetnih in dobrih ljudi, ki drug drugemu pomagajo iz čistega altruizma in ki prav vneto ploskajo.

Gre za pop psihologijo tipa, kako priti do denarja, kako ti enkrat ne bo treba nič več delati (in vedno so tisti, ki niso zraven ‘taneumni’, je kaj čudnega, če so vanj vključeni ‘taneumni’ za te druge?).

Brez zamere: zato, da enkrat ne bo treba nič več delati (uspeha, ki vam ga nihče ne more garantirati), zdaj delate in to zelo delate enega najbolj odurnih in težkih poslov na tem svetu. Ste namreč navadni trgovski potniki in pospeševalci prodaje za Amway. Težite ljudem. Vsakega, ki ga srečate, ga posiljujete s svojimi ponudbami. Ko vidite človeka, ne vidite njega, ampak vidite potencialne koristi. Ne morete si pomagati, ker so vas tako preparirali, da jih vidite. Celo izgovore imate pripravljene, vi jim hočete dobro.

Vaši vzorniki postanejo neki ljudje, za katere NIHČE zunaj Amwaya nikoli ni in nikoli ne bo slišal. Ki niso naredili nič drugega, kot da svetu mahajo z nekimi čeki (kdo pa vam garantira, da imajo kritje?).

Da bi jaz imela za vzornika človeka, ki zgolj samo nekaj ima? Na nek način še vedno na račun drugih (ker mreža ali piramida, v bistvu je vseeno – prvo je samo še legalno, drugo pa pač nič več). NIKOLI!

Zame so zgled ljudje, ki so vredni svojega imena in ki so človeštvu za vedno v navdih: Martin L. King, Sokrat, Konfucij, Gandhi, Mozart, tudi Einstein, pa Galilej, pa …

Andreja,

ti pa kar delaj svoj posel.

Tisti, ki ga to zanima, te bo že našel.

To tukaj pa je javni forum in njega kvaliteta je prav to, da so si mnenja lahko strašno različna. Kar se pač ne bo spremenilo, če je tebi to prav ali ne.

Mimogrede: seveda tvegaš, da moderator slej ko prej tvoje kontakte izbriše. Kolikor vem, tega ne dovolijo na MONu (objavo mailov in telefonskih). Ampak jaz te ne mislim špecat, te zna pa slej ko prej kdo od ‘tvojih’, ker mu hodiš v ‘zelje’ 😉

JA, TI PA SI ZVEISTEIN!!!

Hvala 😉

Ob 24-urni negi otroka, imaš še cajt okrog hodit???
Ne me basat..

Vse o tem velikem poslu, cenah, kvaliteti, uspehu, sanjah …

http://www.freewebs.com/martinkrpan/kazalo.htm

Superca )))

New Report

Close