Najdi forum

Marinec je jezični borec proti neumnosti v raznoterih oblikah. Tudi takrat, ko se po nekaj letih najdejo promotorji, ki spet naučeno hvalijo AMC potrato……

Rimska cesta…

najnovejše AMC garniture so prilagojene vsem kuhalnim enotam tudi indukciji 🙂

lep pozdrav

Ko jebe AMC…. garniture 🙂

lep pozdrav

AMC posoda je absolutno predraga za to kar nudi.

Po pregledu vse ponudbe na EU trgu sem kupil nemško posodo WOLL..
Z njo lahko kuhaš in pečeš z ali brez olja, vode, maščobe, itd.,poleg tega se hrana popolnoma nič ne prijema med pečenjem .
Rekel bi -posoda WOLL- potem pa dolgo časa nič…

Cena je precej nižja kot AMC,

Sana uporabljam že več kot kot 25 let. Dobila sem jo od pokojnega moža za 45 rojstni dan, sedaj pa sem stara 70 let. S posodo sem zelo zadovoljna saj smo se znebili takrat kar precej maščobo katero je moj mož oboževal. Sam se je rad ukvarjal s kuhanjem in je ugotovil da je bolje jesti zdravo kot pa s preveliko maščobe. Zdaj pa so se mi začeli kvariti na pokrovih držala. Ne morem jih zamenjati ker pač nimam tako veliko pokojnino da si jih bi privoščila. Imam kvik pokrov katerega bi z veseljem zamenjala , če je mogoče bom vesela vašega odgovora. Drugače pa nebi zamenjala za nobeno drugo posodo. Lep pozdrav Miloška Dolinar
ps odgovor mi lahko pošljete na mojo e- pošto [email protected]

Čeprav je tema stara, še vedno zagotavlja dosti smeha!!

Tema je AMC posoda, sedaj že malo zarjavela, kjub temu, da je iz rostfreja… Pisanje o AMC je vedno zagotavljalo dosti smeh in monu prometa, ker pa je splošno znano, da je smeh pol zdravja, iz tega logično ekvivalentno sledi, da je pisati o AMC posodi predvsem nadvse – zdravo.

Pustite se prisrčno nategniti AMC akviziterjem, zavalite par svojih plač v rosfrej piskere in vsakič ko si boste na suho skuhali karkoli, boste vsakokrat ponovno začutili globoko v sebi nateg na suho, kar je dodatni užitek, ki je sestavina kompleta AMC in je – gratis.

Glej svetovno čudo!! Mon še obstaja. 🙂

Lep pa zdrav.

dobro jutro 🙂 stop na suho shuhat je tako kot na suho fu… stop poskusila stop oboje zamenjala stop

Haha, mi smo tudi sveži lastniki te predrage, preplačane, zanič, malodane brez veze posode. Pa se ne sekiramo, kaj tukajšnji pravijo. Kuhali bomo dokler nas bo veselilo. Ko nas ne bo več pa zamenjamo, kaj pa je to takega.

New Report

Close