Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje Allen Carr – Končno nekadilec

Allen Carr – Končno nekadilec

Pozdravljeni bi mi lahko poslali knjigo po mailu.

Lp

Prvi zadetek na guglu pod “allen carr nekadilci” — pdf v slovenščini.

Prva stvar, ki sem jo po prebrani knjigi poslušal je bila: Coldplay – Paradise (Live 2012 from Paris).
Občutek je fenomenalen, prvo razsvetljenje je prišlo do mene, ko sem videl lepo škatlo od cigaret in pomislil: Prekleta banda hudičeva, na kak način prodajajo strup. Imajo kampanje, pri katerih opozarjajo na simptome kajenja, hkrati pa dajejo ta strup v lepe “moderne” škatlice. Ljudje, ne se pustiti manipulirati.
Life is gooooooood:)))

http://www.kajenje.net/knjiga-koncno-nekadilci/

Ojla!

Je možno, da mi pošlješ knjigo ?
Moj e mail [email protected]

Hvala

živjo,

knjiga je “sprintana”
zdej pa da vidimo 🙂

http://shrani.si/files/koncnoneka13s2h.pdf. Tole je knjiga.
Pa srečno, zagotovo boste postali NEkadilci. 😉

Po 10ih letih neuspelih poizkus..uspel s to knjigo..Hvala Alen res si CARR! 🙂

Prosim če bi lahko dobila knjigo v elek.obliki. Res hvala. Lp Sanela

Tukaj imaš naslov knjige: http://shrani.si/files/koncnoneka13s2h.pdf
res jo je vredno prebrat, nebom napisala, da mi je pomagala ker še nisem iz hujšega ven ampak je veliko pripomogla k temu da sem se res odločla prenehat.

Kdo hudiča vas je prepričal, da je to najbolj primerna knjiga za odvajanje od kajenja? Res zanimivo, da se je to zgodilo, je moral nekdo kar močno promovirati tako medlo in dvoumno knjigo. Ne bodite preveč naivni, knjiga je sicer zelo optimistična, daje pa številna napačna sporočila – npr. da je enostavno prenehati kaditi. Prav ničesar ne pove o designu cigaret, sploh ne omenja tobačne industrije, vsa odgovornost je edinole na kadilcu -to so hude pomankljivosti.
Področje zelo dobro poznam in moj dobronamerni nasvet je: raje poiščete strokovne informacije drugje, pri osebnem zdravniku, v znanstveni literaturi. Moje glavno priporočilo pa je: preberite knjigo Zlati holokavst, na voljo je v knjižnicah in knjigarnah – s to knjigo se vam bodo oči nepovratno odprle in nikoli več si ne boste želeli kaditi. To je velik korak v družbo brez tobaka.

Prevajalec in lektor te knjiga bi si zaslužila, da bi ju avtor tožil.

Sploh je ne morem brat, kar mi ves čas skačejo pravopisne, štoraste in narečne v nos. Da o stavkih, ki so tvorjeni tako, da moraš 10x prebrat niti ne govorim. Morda je v originalu knjiga uporabna, v prevodu pač ne.

Če tole še kdo bere v 2017 😊 Nehat kadit ni enostavno,štiri leta nazaj sem naletel na tole knjigo in jo bral kakšen mesec (dokler je ne prebereš lahko še kadiš). Pred tem sem vsako novo leto nehal, pa sem zdržal le nekaj dni. Ko bereš, se večkrat vprašaš, zakaj bi jaz zaradi te knjige prenehal s kajenjem. Saj ste že večkrat slišali, da je vse v glavi in se mi zdi, da s pomočjo knjige sam sebe prepričaš v prenehanje kajenja. Ko sem pokadil zadnji cigaret in prebral zadnje vrstice sem bil trdno prepričan, da sem KONČNO NEKADILEC 😀 In to drži še danes 😀 v google odtipkaš naslov in je že prvi zadetek v pdf obliki

Tudi jaz sem prenehala po 22 -ih letih s to knjigo. Teče osmi mesec in sem čisto ok. Srečno vsem !!!

Tudi jaz sem prenehala po 22 -ih letih s to knjigo. Teče osmi mesec in sem čisto ok. Srečno vsem !!!

lepo bi prosila za knjigo [email protected]

Prosil bi če mi lahko pošljete knjigo v el. Obliki morda tudi meni uspe

sisakdejan@gmail. com

 

 

Spoštovani!

 

Jaz knjige v elektronski obliki nimam, zato vam je žal ne morem posredovati.

Predvidevam, da si jo lahko izposodite v kateri od knjižnic.

 

Vsekakor želim uspeha pri prenehanju. Že to, da se odločate, je izjemno pomembno.

 

Lep pozdrav in vse dobro

 

dr. Tomaž Čakš, dr. med.

Prav lep pozdrav in lep dan želim dr. Tomaž Čakš , dr. med.
Objava čaka odobritev

Prosim za knjigo v el.obliki

[email protected]

Hvala

New Report

Close