Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje Allen Carr – Končno nekadilec

Allen Carr – Končno nekadilec

Prosim za knjigo Allen Carr – Končno nekadilec (v elektronski obliki). Hvala – upam, da moj rešitelj.
L.p.
Mare
[email protected]

Prosil bi za knjigo v elektronski obliki Allen Carr -Končno nekadilec.Hvala in lp
Bostjan
[email protected]

Pozdravljeni,

Tudi jaz se zanimam za to knjigo v elektronski obliki. Moj email: [email protected].
Hvala!

Zakaj pa ironija! Za njega je bilo prepozno, a je vseeno umrl svoboden! Mnogim drugim pa bo s to knjigo pomagal, da se odvisnosti rešijo pravočasno! Srečno!

Vsaka čast knjigi in tebi Allen !!!!!
Da sem bil do sedaj kot človek, ki pade s stonadstropne stavbe in ko gre mimo petdesetega nadstropja reče :” Do tu je šlo dobro ! “.

lep pozdrav..
tudi jaz ,kot že mnogi bi prosila če mi lahko kdo psreduje to knjigo v elektonski obliki…
iskrena hvala
mateja

pozabila sem pripisat mail: [email protected]

Priporočam se za knjigo
[email protected]

Lepo pozdravljeni.

Tudi jaz bi prosil, če bi mi poslali knjigo v elektronski obliki.
Hvala.

[email protected]

Še meni, še meni, lepo prosim. Imam velike težave z zdravjem in moram prenehati.
Hvala!

[email protected]

Tudi jaz LEPO LEPO LEPO LEPO LEPO prosim za knjigo! Hvala!

[email protected]

prosim če tudi meni lahko pošljete knjigo v el. obliki moj mail je [email protected]

prosim če tudi meni lahko pošljete knjigo v el. obliki moj mail je : [email protected]
danes je 3 dan od kar ne kadim vendar imam zelo velike krize :$ upam da mi uspe hvala že v naprej!

Pozdravljeni

Prosil bi, če mi pošljete knjigo v El. obliki. Najlepša hvala…
Moj mail: [email protected]

http://shrani.si/files/koncnoneka13s2h.pdf

ZELO BI VAM BI BIL HVALEZEN CE BI MI LAHKO POSLALI KNJIGO OD ALENA CARR O PRENEHANJU KAJENJA ,[email protected],HVALA ,LP

Prosim če mi pošljete to knjigo v elektronski obliki na naslov
[email protected]
Hvala

POZDRAVLJENI.Malo pozno pa vendarle ,sem se odločila prenehati kaditi.zanima me ali je ta forum še aktualen ali pa nihče več ne vleče.samo še jaz.Zelo rada bi nekako prišla do knjige tega g ALLana oz.,če ima še kdo doma prevod v E-obliki.ZELO BI BILA VESELA,kajti tega smrada se ni lahko znebiti,pa še drago moraš plačati ,če hočeš,nočeš smrdeti.VSe nasvete ,kako priti do prevoda knjige sem poiskusila in bila neuspešna.(sicer pa tudi nisem bogvekaj lajkaš)upam ,da še postanem ,kajti ,če ne bom imela čika v roki ,se bom lažje posvetila kakšnemu drugemu bolj pametnemu delu.HVALA VAM ZA POMOČ .MOJ E -naslov.:[email protected].

Prebrala sem knjigo .Zelo zanimivo in prepričljivo napisano.HVALA VAM g.ALLEN CARR,še vedno ste živi in med nami.Veliko jih poznam ,ki so prebrali vaše knjige in vsi so postali nekadilci .Hvala vam.!!!

Tudi jaz sem prenehala s to kjnigo! Sedaj je že 4 tedne odkar ne kadim. Zahvaljujem se pa tistemu, ki je dal to knjigo v pdf-ju na med.over. Hvala,ker te knjige ni več nikjer za kupit!!!!

New Report

Close