Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Aljoša Redžepovič

Aljoša Redžepovič

Odvisno kakšen Č imata na koncu??Jasmin ima mehki Ć,Aljoša pa ???

Sploh ne č. Včasih so nas učili o mimikriji v šoli. A zdaj ne več. To s Čji je mimikrija.

Dvomim namreč, da bi dal sinu ime jasmin. Pr nas mislim da je to žensko ime, nekje pa očitno moško.

Vsekakor pa imata lahko skupek kromosom Y ker se priimki in y kromosomi prenašajo po očetu.
In ta določa možatost et al.
Pa je to le hec. me je pač mal spiknlo ko sem prebral enak priimek in ko sem bral ređepovic sem reku, saj ta priimk sem pa že nekje prebral na forumu.

Robert, a prčakujete v prekmurju še kaj toče v naslednih 3 tednih?

Mihau,obrni se na g.Trontelja!!

Sam nikakor ne pričakujem toče v Prekmurju,ker je že poln “kufer” vsega kar se tiče “nevremenskega”!!
To je tema o Redžepoviću zato več ne bom pisal nič!!

Lep večer še naprej!!

Zdravo vsem,

ne razumem zakaj morate biti vsi na tem forumu tako negativni. Negativno razmišljanje prinese še več negativnega v življenju. Sonce je zunaj zaradi vseh nas, prav tako morje in hribi. In namesto da bi vsi mi uživali življenje in se veselili, pa karkoli nam je že bog dal na razpolago, sedite/mo cele dneve za računalnikom in kritizirate ta svet okoli sebe. Kako ste patetični!

Začnimo se ukvarjati sami s seboj, ker imamo vsi mi dosti osebnih težav, kompleksov in drugih stvari te narave in verjamem, da bodo vsi ostali našli rešitev svojim težavam brez nas.

Probajmo z novim motom:”nazaj k naravi!”

Pustimo probleme drugih, ker jih poleg naših težav ne potrebujemo. Še svojih ne uspemo podelati!

Zdaj pa k dejanjem…pojdimo na zrak, se malo žogat in uživati v stvareh, ki so nam bile podarjene; morje, zrak, sonce :))

Z lepimi pozdravi iz Bele Krajine,

Nihad

Pustimo mi Redžpoviča pri miru,ampak on noče pustiti nas,kaj vse ne počne ta človek v imenu gluhih,kaj dela z denarjem ki je namenjen gluhim.lp

Ali je res da Redžepovič odhaja v pokoj.Kdo bo navi sekretar.

Pozabila sem že na ta forum, po letu dni ga spet odprem in glej ga, Redžepoviča imate še vedno v želodcu, čeprav to nikomur ne koristi. Toliko je drugih zanimivih tem, vprašanj, informacij, o tem se pogovarjajte. Redžepovič odhaja v pokoj, novi sekretar bo Matjaž Juhart, sin gluhih staršev. Upam, ne bo deležen tolikšne “gnojnice”.

Vsem bralcem in piscem foruma želim lepe pomladne dni, več optimizma in sonca, pa lepo pozdravljeni.

Redžepovič ni več sekrtar ZDGNS.Kakša trgedija za gluhe v Sloveniji.Vse bo drugače.Pogršali ga bojo na vsakem vogalu.Lp

Redžepovič je bil dober sekretar, naj uživa v penziji, ker kot sekretar ni imel lahko delo.
sedaj je ponovni predsednik oz. predsednica v krogu Planinc, Frida. žena prejšnjega predsednika. Bomo videli kako bo delala, ker ona zna samo govorit, naredit pa je drugo

Tragedija ???

Kakšna neumnost…živeti moramo naprej in nove-stare ideje ustvarit česar nismo mogli prej…

Pustimo času čas in nam se obeda boljši časi…res je, da ne smemo veliko pričakovati a upajmo pa lahko dokler je upanje…

Za mene to ni nikakršna tragedija…
Če bodo na Zvezi dobro delali potem je pač dobro!!

Izven Slovenije ali natančneje v M.Soboti bo tragedija….Kakšna,pa ostane skrivnost!

Lp

Ali je res da je Redžepovič ustanovil firmo “Spletna TV ZDGNS” v kateri je imenoval sebe za direktorja.Torej,ne bo Redžepovič zapustil denar namenjen gluhim Slovenije.To se je moglo pričakovati.Lp

Res je !

To se pravi da bo Redžepovič še naprej obvladoval medije gluhih in denar.
Novi sekretar ZDGNS gospod Juhat dobiv vlogo KVISKA.Bomo videli kaj bo.

Kaj pa imate toliko proti njemu?

____________________________________________________________________________________________________________ “A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.” George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Nimamo nič osebno proti Redžepoviča,ampak če je že izponil pogoje za vpokojitev naj da mir gluhim Slovenije in ostalim invalidom.Zakaj se vsiljuje povsod,če ga noben noče več videti.Redžepovič je psihijatriski primer.

New Report

Close