Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Otroci s posebnimi potrebami in dolgotrajno bolni otroci ali niso avtisti otroci z motnjami vedenja in osebnosti?

ali niso avtisti otroci z motnjami vedenja in osebnosti?

Spoštovana PetraT,
ne zdi se mi sprejemljivo, da se kot moderatorka foruma na komentar ene osebe (oče Andrej) odzovete, drugi osebi (Vesna) pa dovolite, da komentira na enak, oz. za moje pojme še malce bolj žaljiv način.
Pravila naj bi bila enaka za vse, kajne? Nikogar od njiju ne poznam, me je pa zelo zmotila vaša reakcija.

Vesni v premislek:
Petra je pred nedavnim na tem forumu zapisala “ko pišeš z velikimi črkami kričiš! Zakaj ste kričala, ko ste odgovarjala Andreju? Zato, ker vam je še nekdo drug stopil na rep (in ne samo Silva)in ker resnica boli. In vas je očitno ta resnica, ki vam jo je lepo pojasnil Andrej močno zabolela, očitno pa se vas ni dotaknila in je niste sprejela, kot še marsikaj drugega ne…. Na to kažejo vaše besede.

Besede, ki ste jih napisala Andreju v odgovor “omejen, prizadet, nesposobnost dojemati” po mojem skromnem znanju, ki ga imam o kulturnem komuniciranju, so odraz vaše nezmožnosti sprejemati resnico. Žal resnica je včasih kruta in boli, vendar brez nje ni moč živeti skupaj z drugimi v sožitju. In če boste tako nadaljevala boste postala “zaprta med štirimi stenami”. Sama. Kaj pa to pomeni veste sami najbolje.

Menim, da vam je Andrej zelo lepo pojasnil kako in kaj je s tem forumom in prosim vas, dajte tudi nam staršem možnost, da se pogovorimo in potarnamo in zato nas še ni potrebno zmerjati, če po vaši oceni nismo tako pametni kot vi.
Moj slogan v življenju je: “Ni važno, kolikokrat v življenju padeš, važno je, da imaš možnost, da se vedno znova pobereš. To pa je popravni izpit. Zamislite se in se poberite. Ne bo vam žal, marsikaj vam bo prihranjeno kot tudi vaši družini.
P.s. Preberite si prispevek gospe Petre, izpovejte si in laže vam bom.
Feria

Vesna M.!

Še in še sem prebirala članek, na katerega ste odgovorila Andreju. Absurd brez primere. Ali ste se sploh zavedala, kaj pišete. Kaj menite o tem vprašanju: Ali je tudi vaš otrok kaj podedoval po Vas , saj veste, da avtizem velja za sindrom z močno gensko osnovo.Torej po vaše po Zakonu genetike bi to bilo možno.

Predlagam Petri, da vam več ne dovoli sodelovati na tem forumu.

Vesna,

1. uporabljali ste velike črke, ki so znak, da kričite. Če vas je neko mnenje, zmotilo, zmedlo … imate to tega vso pravico. In imate vso pravico, da to tudi napišete … AMPAK NA PRIMEREN IN NE ŽALJIV NAČIN!!

2. če želite, da bodo drugi razumeli, sprejeli, tolerirali itd. vaše mnenje, boste morali do mnenje drugih tudi sami biti bolj razumevajoči, tolerentni itd.

3. Besede, ki ste ga pisali v predzadnjem odstavku, niso dostojne, ampak neprimerne in žaljive. Če se kdo ne strinja z vašim stališčem, to še ne pomeni, da je takšen kot vi opisujete -vsak ima pravico do svojega mnenja. Kdo se z vami ne strinja, še ni neumen.
Spoštujete to!

Lepo pozdrav; Petra

Pošlji oblikovano (17-11-05 15:16)

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Hrček,

imate prav, moram biti pravična do vseh.

Lep pozdrav, Petra

Pošlji oblikovano (17-11-05 08:49)

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Pozdravljeni, glede na izkušnje bi vam
Napisala samo to da je premalo poučenisti
In premalo se v vrtcih in šolah pogovarjajo o
Težavah ki jih imajo naši otroci ki imajo bodi si
ADHD ali avtizem, pri nas v vrtcu je problem ravno
V tem da starši drugih otrok niso bili nikoli seznanjeni
Z težavami našega otroka, kar je bila naloga
Vzgojiteljice da se staršem drugih otrok razloži.
No ja itak pa to starše ne zanima oni nimajo takih
Otrok, žalostno

New Report

Close