Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Ali naj se preselimo?

Ali naj se preselimo?

Pozdravljeni

Že celo življanje živim v Zasavju in tudi dom sva si z možem uredila na področju Zasavja, vendar v drugem kraju. Verjetno veste, da je v tem predelu precej slab zrak in mislim, da posledice čutim tudi sama in najina 2 letna hči. Mene zadnje leta ponoči precej peče v grlu, me duši, sočasno pa mi primanjkuje zraka. Hči ima podobne težave. Do zdravnika še nismo šli, vendar nameravamo v kratkem.

Zanima me vaše mnenja, ali bi bila smiselna selitev na drug konc Slovenije? Sami si tega koraka nekako ne upamo storiti, saj imamo pomisleke, da se bo kaj takega dogajalo tudi drugje.

Kakšno je vaše mnenje, morda nasvet?

Spoštovana,

seveda je treba najprej ugotoviti, kaj vam je. Če je astma, potem bo treba ugotoviti kateri dejavniki vam povzročajo oziroma poslabšujejo to bolezen. Seveda velja enako za vašo hči.

Šele po teh korakih se bo dalo napovedati, ali bi vam preselitev na drugi konec – in kateri konec- Slovenije morda koristila.

Lahko me obvestite o rezultatih pregleda pri vašem osebnem zdravniku (ali morda pulmologu) in za hčerko pri pediatru.

lep pozdrav

prof.dr. Stanislav Šuškovič

prof.dr.Stanislav Šuškovič

New Report

Close