Najdi forum

Ali kdo hujša z luninimi menami?

Zanimivo, pa imam vseeno kar nekj manjšo težo. Očitno deluje tudi to, da sem popila veliko vode in jedla vseeno manj, kot bi sicer.

Super!
Tudi kaz sem se za firbec stehtala, – 1,4 kg. Superca!
Samo saj vemo kako je s tem. Pa vseeno paše vidt nižjo cifro 🙂

Zdravo,
Štefka,jaz sem od kar sem začela pa do sedaj izgubila 8 kg.Danes se ne morem tehtati,samo je šlo sigurno kaj dol.Nazaj nisem še nič dobila,je pa res,da pazim,kaj dam v usta.
Pa seveda vsak dan rekreacija,brez tega ne bo nič.Tako da lunin post res deluje,če se ga držiš.Lp

Tudi jaz malo pazim, predvsem z večerjami, tukaj je moja šibka točka. Naj traja dobra energija čimdalj!
Spomni nas na polno luno spet, prosim. Nas bo takrat še več!

Štefka,večerje zmanjšaj na polovico pa nič oh.Preden greš večerjat,spij kozarec ali dva vode,boš manj pojedla.To je vsa umetnost.Aja,pa večerjaj tri ure prej,preden greš spat
Me pa veseli,da se mi boš naslednjič pridružila pri postu,pa še katera zraven.Seveda vas bom obvestila.Sedaj pa zmerno pri hrani,pa je uspeh zagotovljen.

Hja, to je lažje rečt kot narest 🙂 ampak ja, se strinjam s predlogom. Čeprav menim, da je pri meni večji izziv, kako ne “pojest” stresa od celega dneva. Ampak delam na tem…zelo uspešno zaenkrat. KO bom to predelala, pa pridejo v poštev ti klasični dobri nasveti. Kdaj je naslednja luna, da se pripravimo?

Naslednja luna je polna,prične se pa 30.4.,ob 2.58
Bo tudi kar konkreten zalogaj čez praznike,mi je pa vseeno,če sem zdržala v toplicah,bom tudi na morju.Lp

evo se javljam po zdravilišču in prejšnji lunini meni…rezultat -1kg,juhu,gemo naprej.

Jaz sem tudi toliko izgubila.Komaj čakam naslednje mene.
Sem z vami.

Evo,lunin post se prične 30.4. ob 2.58 h.En dan prej in en dan po postu jejte lahko hrano.
V času trajanja posta pa veelikoo vode ali čaja brez sladkorja.pa veliko migat,da se telo bolje prečisti.Seveda pa jaz osebno vsak dan pazim,kaj,kdaj in koliko dam v usta,zato se mi izgubljeni kg ne vračajo.Se mi katera pridruži?
Zdajle odhajam za 10 dni na morje,se zopet ne bom mogla stehtati.Javim po prihodu domov.

Definitivno sem z vami.

Tudi jaz bom poizkusila.

Se pridružujem.Bo nam uspelo.

Jutri imam sicer službo in danes nisem jedla ravno neke lahke hrane, ampak bom poskusila, če bo težko, bom za kosilo pojedla samo solato, kot sem zadnjič, pa se je vseeno nekaj poznalo. Juhej!

Super,da nas je več.Jutri se javite,kako vam gre.

Kako vam gre?Do sedaj sem spila kavo,dva zelena čaja in liter vode.Sedaj grem pa eno urco v hrib.

Jaz sem tudi zraven. Seveda. Spila eno vodo z limono do zdaj. Bo več časa zdajle v službi 🙂

Iz enournega je prišlo do triurnega rinjenja v hrib,utrujena prijetnoo,lačna nič,spila ne vem koliko vode…mmi gre super.Pa ostale?

Mi gre brez problemov….super.

Meni tudi,nobenih težav.

New Report

Close