Najdi forum

Ali kdo hujša z luninimi menami?

Dobra ste!Naslednjič se vam pridružim definitivno.

Hvala vsem skupaj za moralno podporo in čestitke.Počasi se približujem svojem cilju.

Lep pozdrav,
Naj vam povem ženino izkušnjo.
Po prebiranju foruma in takih in drugačnih diet se je odločila,da bo izločila kruh,testenine,krompir,sladkor,gazirane pijače.
S tem je pričela 1.1.18.,zraven dodala še lunine mene in tako oklestila 20 kg.
Toliko jih ima še za oklestit in bo s tem tudi v bodoče nadaljevala.
Počuti se fenomenalno.

Pozabil sem dodati,da je začela tudi z rekreacijo,hitra hoja eno urco vsak dan!

Jutri ob 3.57 se prične prazna luna.Čeprav sem v toplicah in kljub zelo dobri izbiri hrane pa zraven še okusne,bom poizkusila se držati.Upam,da mi bo uspelo.Poročam 27.4.,ko pridem domov,ker nisem nikjer videla tehtnice.

Mogoče pa poskusim tokrat tudi jaz… bom videla kakšno bo jutro in se odločim 🙂

Dobro,da sem odprla računalnik,bi skoraj pozabila.

Dobro jutro,
Vidim,da ne bom čisto sama danes z luno.Lepo..Sedajle se uredim,grem na “zajtrk”,ki bo seveda samo čaj,potem pa do kosila na potep po okolici.ki bo vseboval tudi hitro hojo.Se javim okoli kosila,vsem pa,ki ste si mi pridružili želim trdno voljo,da vztrajate.Srečno!

Za zajtrk sem spila dva čaja in nič gledala po izbiri hrane,ki je svetovna.Potem šla eno uro hitre hoje,zdajle grem pa še na trim,pa bo dopoldan minil.
Štefka in Kako priti do fitnesa,kako gre vama?Vztrajajta,se splača!

Evo me, sem s tabo… sem se na sprehodu odločila. Post me je že nekaj časa “klical”, tisti malo daljši, ampak tole je prišlo kot naročeno. IN ker sem ravno v zagonu dobrega počutja bom tudi jaz danes s tabo.

Se pravi traja do jutri zjutraj, če prav razumem? Samo voda in nesladkan čaj. Kaj pa kava?

Ojla,zaenkrat mi gre super…Bom zdržala.

No,pa sem nazaj s trim steze.Pod tuš,pa na “kosilo”,ki ga ne bo,bo pa par skodelic vročega čaja.Se bo prilegel.
Me veseli,da sta se mi pridružili.Štefka,kavo lahko piješ,samo brez sladkorja in mleka,črno.Če bosta zdržali,jutri sledi lahka hrana.Se tipkamo…

Evo,spila oogrooomno čaja za kosilo,sedaj pa na pohod po okoliških hribih.

Držim pesti za vse.
Dobre ste.

Tudi jaz vztrajam,nobene krize.

Evo, jaz sem tik pred zasluženo masažo in potem direktno spat. Torej lahko rečem “Uspelo mi je!”

Dajmo še ostale! In Anja Mlinar, hvala za spodbudo…zelo lepo od tebe!

Sem nazaj,hoja po okoliških hribih je bila kar utrudljiva s polnim želodcem čaja in vode.
Na koncu sem morala pa še teči,da me ni dobil dež.Samo je pa zelo dober občutek,da smo zdržale,kajne?
Bravo vsem nam,Anji pa hvala za podporo.

… vendar mi je postalo okrog poldneva zelo slabo, morala pa sem biti v službi do 19.00, tako da sem vseeno jedla kosilo – meso in solato. Večerja jogurt. Meni je to kar malo prehudo, pa že dva meseca zelo pazim pri hrani, OH samo zjutraj.

Zdržala…vesela ko radio.

New Report

Close