Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti ali je že kdo uporabljal bathmate?

ali je že kdo uporabljal bathmate?

Pozdravljen

jaz jo uporabljam ze 1 leto, uporabljam vsaki drugi dan za cca 10 min
dam pa notri mehkega in nato napumpam
paziti moras, da ne prevec, kakor si povedal se ti naredijo rudece pike
jaz sem pridobil cca 1 cm in nekaj mm na debelini.
Ti kaksne imas iskusnje kako je pri tebi.
javi
lp Marko

Tisti, ki lajate cez hydromax, ste navadni butli, ki se vam skoda zdi dat 100€ za taksno vrhunsko napravo… sam ga uporablam komi 14dni pa sem nevrjetno zadvoln z njim… res je da se ni zrastel za cm al pa pet, so pa erekcije nevrjetne in tudi kontrola izliva… tako da ce tut za cm ne zraste mi ne bo nikoli zal, ker so erekcije vec kot odlicne

Bral sem da po končani zaključeni fazi enaga mesca ali dva , zna uhajati urin.

Pozravljeni!
Imam glede uporabe bathmate crpalke. Sicer malo smesno, ampak vseeno; zacel sem z uporabo crpalke, ampak mi nekako ne rata nardit vakum v crpalki. A je mogoce obvezno, da obrijes sramne dlake ali ne?

evo jst ga uporablam mal manj kt 1 mesc in pr men deluje, sicer ne tko kt obljublajo, ampak dobil sm 1 cm v tem obdobju..pri izlivu se pa zelo pozna

Kako se pri izlivu pozna?

Pred kratkim sem kupil Bathmate in sem bil kar razočaran. Reizkusil sem ga parkrat in ga potem vrnil. Razlog je bil v tem, da če želiš, da ti dobro tesni se je potrebno briti, siver se zaradi dlak ne ustvari tlak. Ne vem kakšne izkušnje imate ostali ampam meni ni do tega da bi se moral tam doli vedn briti.

Hmm, meni definitivno pomaga kar se tiče erekcije in prezgodnjega izliva. Uporabljam ga 3mesece 3.-4 x na teden cca 15 min. Kar se tiče dolžine se mi zdi da ni efekta je pa definitivno debelejši. Vidno je debelejši in tudi moja partnerica je to sama opazila. Fora je to da ji nisem povedal da uporabljam bathmate. Meni da sem se dobro izpraksal.

Evo 2 tedna uprabljam herkulesa in lahko zagotovo potrdim da mam boljšo, bolj trdo erekcijo. Kar se dolžine tiče pa še nisem opazil nobenih premikov, debelina je pa malo dala

New Report

Close