Najdi forum

Povzetek: z bivšimi sodelavci se občasno na vsak mesec ali dva skupaj družimo, gremo na večerjo in pijačo ter malo predebatiramo aktualne trače in kaj se komu dogaja… med njimi je tudi punca, ki je sicer v zvezi s fantom vendar vsem nam deluje, da ni najbolj zadovoljna v tej zvezi, a hkrati ga ima vseeno toliko rada, da ne zmore, zaenkrat, zaključiti tega odnosa… na zadnjem druženju smo tako končali v enem baru, na koncu sva ostala sama jaz in ona… ona se je malo napila in mi začela priznavati stvari v smislu, da sem ji kul in da od najinega zadnjega pogovora, ko sva se pogovarjala o odnosih in življenju na sploh, ne more nehat misliti na mene, na ta pogovor… in potem se je vse razvilo, da sva se sicer na hitro poljubila vendar je rekla, da ne more zaključiti njene zveze itd itd…

Naslednji dan ji samo napišem, da če je ok in če je vse vredu pa je rekla, da ja in da jo je sram, da se je vse to zgodilo ter da se mora umaknit čeprav se rada pogovarja z mano…

Zdaj moje vprašanje je, kaj naredit v tem primeru? Jo pustim pri miru in čez čas vidimo, če se sama javi? Ali je bolje, da jo vprašam za kakšno pijačo in pogovor?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Tale je navadna kurvetina… pokliči jo in napiči. Pol si pa najdi eno normalno.

Dragi sodelavec,

Bivša sodelavka je v čustvenem viharju. Sama nima razčiščenih zadev s fantom in verjami, da ne želiš biti poligon za nove viharje. Počakaj, da neha s fantom in potem čez nekaj časa mogoče…. Zdaj boš pa samo rame za plakanje, kar je slab cilj 😉

Rama za plakanje kmalu rata kurac za jahanje……preprosto…..neve kaj hoce nezna cent stvari hitr se zdolgocasi pomisli pa na eno stvar…..ce je to naredila zdajsnjem fantu ki ga ima rada….zakaj nebi to naredila tudi tebi ko se zveza umiri in jadrnica pluje na mirnem morju….ko ljubezn malo ponikne in se odnos pade v tirnice…..zakaj nebi potem do naredila tebi…..Iskreno punca nima vseh stvari cistih….se vedno je pa bivsi v igri……najdi punco ki ima stvari po regalih in ve kaj hoce nic ni garantirano je pa boljse kot pa nekdo ki ima vzorec

Vec nasvetov pisite v dm

[email protected]

Lp pozdrav

Terapevt

Rama za plakanje kmalu rata kurac za jahanje – haha dobra 😀

New Report

Close