Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! adventni koledar

adventni koledar

Nena plis pošlj!!Mi še kakšno idejo za koledar!!!
Prosim!Hvala!

žal sem na to temo izčrpala vse ideje. mogoče še kateri drugi pade na misel kakšna

http://tina-irena.moj-album.com/ http://irena-nena.blogspot.com/ http://sl-si.facebook.com/people/Nena-Mali/1564431660

Nea sej se boš kej spomnla!!
Prosim!!!

*Nena

[sub]DEJ SE KAJ SPOMNI NENA![/sub]

en dan -peka kruha ali štručk
-peka piškotov
-dekoracija stanovanja
– izlet v npr. Postojnsko jamo ali ogled živih jaslic v ledu (Mojstrana) ….

ne nič ne pride prav!

Nena prosim spomni se še kaj!Vem da imaš veliko idej!

Prosim še danes ali jutri mi napiši!,drugače me ni!
PPPPPPPPPPRRRRRRRRRROOOOOOOOOOSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!

še nekaj idej, ki, če sem prav videla, še niso bile omenjene:: – nabiranje mahu za jaslice (čim bolj v začetku meseca, da v naravi potem ne zmrzne), – izdelava okraskov za novoletno jelko, – ogled jaslic v bližnji cerkvi ali, za tiste, ki so bolj povezani z župnijo, pomoč pri postavljanju jaslic v cerkvi
– okrasitev sobe/okna/prostora nad pisalno mizo ali posteljo – izdelava drobnega darilca za mamo/prijatelja/kogarkoli, ki ga imaš rad(a) – pomoč nekomu, ki sam ne more postaviti jaslic/jelke ali pospraviti stanovanja pred prazniki (babica/dedek, ostarela soseda…) – nauči se eno božično pesmico

Pa še nekaj mi je padlo v oči ob prebiranju te teme in preprosto ne morem biti tiho: Če prosiš nekoga za pomoč, je lepo, da si pri tem vljuden. Tako gospa Marija kot Suzi-Suzana sta se po mojem mnenju odzvali neprimerno – z velikimi črkami in klicaji, ki v spletnem komuniciranju pomenijo kričanje. Da gnavljenja Nene ne omenjam. Ne glede na to, v kako slabem položaju je kdo, to ne sme biti izgovor za nevljudnost in aroganco v odgovorih Tako, govorila sem :).

Kričanje!? Kaj! to je smo poudarek, če še nisi ugotvila je klicaj namenjen za poudarek, in z Marijo nisva mislili na kričanje.Ali še nisi bila v šoli!!?????

Vseeno hvala za ideje, ampak mi ne pridejo prav, stara sem 15 let!Zakaj bi nabirala mah za jaslice?
In ogled jaslic, pa peka peciva,okrasitev sobe pa že imam v načrtu!

veš kaj ti suzana… za 15 letnico si izredno nezrela oprosti…nevljudna in nesramna…no ja..kaj naj rečem..

zahtevaš ideje od drugih potem si pa še zahtevna halooo?? če pa pri svojih 15 letih ne poznaš svojih želja in če jih nimaš vsaj 10 drobnih potem ti pomoje nihče ne more pomagati…

in zakaj nebi vseno pomagala mami pri čem..?? in nabirala mah za jaslice…

kaj pa misliš da je poanta adventnega koledarja??? če se ne motim je priprava na božič ane? 😉
in pripravljaš se tudi z dobrimi deli …lahko tudi molitvijo

mislim da si ti dekleta dala kup idej..ki se jih z malo domišljije da lepo izkoristiti ane? ampak zakaj bi sama napenjala možgančke če jih bo pa nekdo drug ali ne??

pa lepe praznike

Zakaj se vtikaš v njene težave(Šemica)!Nisi njena mama da bi ji pridigala!Sploh je pa ne poznaš, in ne moreš imeti takega mnenja o njej.Najprej jo spoznej!
Npr.:Jaz bi lahko rekla, da se ti zelo vtikaš v druge težave in si ferbc.In komentiraš druge, kako lahko imaš prijatelje jaz te že ne bi imela za prijateljico!

Joj, joj, joj.

New Report

Close