Najdi forum

ADIJO SLOVENIJA!

Bodo tud njej rekl če.furka RAUS 🙂
Takmu folku pa res prvoščm, da kdaj kaj tazga doživi. Čeprav mislm, da v tujini ni tolk sovraštva, vsaj do balkancev ne. Imam kr neki žlahte razpršene po raznih državah, pa nikol niso imel z nobenim težav. Ko berm ta MON, se prav čudm, da sama v reali nism doživela kaj tazga. Bi rekla, da tuki folk zna marskej lajat, v reali pa ust ne upa odpret.
[/quote]
Ti pa mal izzivaš. A ni bolje domnevat, da v reali ni take potrebe ali pa je bolj razpršeno, kot tukaj. Bi ti skoraj privoščil, da v živo srečaš koga, ki si bo upal.

O pa se koliko ga je. V faco ti dajo vedet, da si manj vreden samo zato, ker si slovan. Le, da nekateri to priznajo, drugi pa so za nekaj € pripravljeni prenesti vsa dr.ek, ki jim ga stresejo na glavo.


Ti pa mal izzivaš. A ni bolje domnevat, da v reali ni take potrebe ali pa je bolj razpršeno, kot tukaj. Bi ti skoraj privoščil, da v živo srečaš koga, ki si bo upal.
[/quote]

Ko pride ven iz tistega fužinskega geta, se ji bo že povedal.

Ko pride ven iz tistega fužinskega geta, se ji bo že povedal.
[/quote]
Žir niso nč bolš kot Fužine!


Ti pa mal izzivaš. A ni bolje domnevat, da v reali ni take potrebe ali pa je bolj razpršeno, kot tukaj. Bi ti skoraj privoščil, da v živo srečaš koga, ki si bo upal.
[/quote]

Kaj izzivam, napisala sm tako kot je. Poznam neki folka, ki je tud v reali to doživel. Zato se pa čudm ob takih in podobnih temah, od kod se je vzel ta folk, kdo je ta folk…
Heh, pred leti mi še “skin” ni kaj tazga rekel, sam v trenutku nehal z mano govort čim sm mu povedala kaj sm 😉 pred tem pa cca 1h ful debatiranja 😉

O pa se koliko ga je. V faco ti dajo vedet, da si manj vreden samo zato, ker si slovan. Le, da nekateri to priznajo, drugi pa so za nekaj € pripravljeni prenesti vsa dr.ek, ki jim ga stresejo na glavo.
[/quote]

Lej, ne vem. Npr imam kr neki žlahte v Nemčiji, eno v Švici, eno v Avstraliji. Ok, za te v Avstraliji res ne vem, tisti v Nemčiji pa pravjo da nimajo. Vsaj za eno žlahto lahk to rečm z zagotovostjo, ker je cela familija zaposlena v velkih firmah v Nemčiji in vsi na kr visokih položajih, pa čeprav so “jugoviči”.

Kaj izzivam, napisala sm tako kot je. Poznam neki folka, ki je tud v reali to doživel. Zato se pa čudm ob takih in podobnih temah, od kod se je vzel ta folk, kdo je ta folk…
Heh, pred leti mi še “skin” ni kaj tazga rekel, sam v trenutku nehal z mano govort čim sm mu povedala kaj sm 😉 pred tem pa cca 1h ful debatiranja 😉
[/quote]

Hočem ti povedat, da boga zahval, ker nimaš okrog kretenov, ki bi ti v reali začeli z ročnim vstavljanjem podatkov. In upaj, da bo čimdlje tako.

Nelojalna konkurenca v gradbenem sektorju? 🙂 Jah, na fitnes bo treba, da boš lahko šoder lažje metal(a) v mešalec, ker sedaj so jugoviči res v veliki prednosti, če te lopata cementa vrže. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hočem ti povedat, da boga zahval, ker nimaš okrog kretenov, ki bi ti v reali začeli z ročnim vstavljanjem podatkov. In upaj, da bo čimdlje tako.
[/quote]

To itak.

Pogumna in odločna si. Želim ti srečno in uspešno. Javi se kaj!

A ne razlagate tuki, da Jugoviči vlečejo socialo in štepajo otroke – kako so zdaj kar naenkrat vsi zaposleni in na visokih položajih?


zob za zob pa take fore

Čaoo…

povsod so že …. invazija!!

Na severu vsaj ni te netalentirane marksistične srpske kabale. Vso srečo.

V casu svojega zivljenja se še vrni borit za to drzavo prosim, ko bo Štajerska pučnila Ljubljano ali pa se osamosvojila v Slovensko Štajersko, stran od steklih ljubljanskih srboiziranih kavalirčkov

Visoka izobrazba ti je, upam, dala se kaj drugega kot samo rasisticno razmisljanje, ki ti bo povsod na zahodu v napoto.

Srečno pot !

Južnjak je rasa, moj umazan smrdljiv Pekarna/Metelkova tovariš? Si doli na filofax računalnikih?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close