Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Adenokarcinom

Adenokarcinom

i bi lahko dobil vaš e mail da vas nekaj vprašam glede te diagnoze?

prosim če me kontaktirate glede bolezni na [email protected]…lp m

prosim če me kontaktirate glede bolezni na [email protected]…lp m

Žal je moj oče zadnji dan v novembru izgubil boj z rakom…Živel je skoraj dve leti več od napovedi zdravnikov…Zato ne obupajte in se borite, preizkušajte in se informirajte…Uradna medicina mu je sigurno podaljšala življenje, alternativna medicina pa mu ga je olajšala…Sploh kitajska akupunktura mu je zelo pomagala pri regeneraciji po kemo in obsevanju…Srečno vsem sopotnikom na tem forumu in hvala za vse!!!

Žal je moj oče zadnji dan v novembru izgubil boj z rakom…Živel je skoraj dve leti več od napovedi zdravnikov…Zato ne obupajte in se borite, preizkušajte in se informirajte…Uradna medicina mu je sigurno podaljšala življenje, alternativna medicina pa mu ga je olajšala…Sploh kitajska akupunktura mu je zelo pomagala pri regeneraciji po kemo in obsevanju…Srečno vsem sopotnikom na tem forumu in hvala za vse!!!

Žal mi je za vašega očeta, še bolj pa mi je žal, da ste ignorirali moja sporočila, moje sugestije GERMANSKI NOVI MEDICINI o Dr. Hamerjevi medicini….95% takšnih bolnikov se pozdravi po njegovih navodilih brez FARMACIJE.
Vse lepo !

eatcancer.org

Morda lahko pomagam.

lp

New Report

Close