Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom adaptacija stanovanja v Ljubljani

adaptacija stanovanja v Ljubljani

Anja, tudi jaz prosim za kontakt za adaptacijo, najlepša hvala! ([email protected])

Zdravo,

naj povem še svojo izkušnjo. Mi smo kar nekaj časa tavali v temi, ker dobrega izvajalca res ni enostavno najti. Kar pa je najhuje, vak izvajalec dela samo svoje področje. Težko najdeš nekoga, ki ti bo DOBRO naredil celotno prenovo.

Nam je prišla delat firma iz Nove Gorice, predvsem so nas prepričali, da so naredili ponudbo na ključ in z več različnimi variantami (različni tipi ogrevanj, različni tipi kopalnic, itd…) Za razliko od mnogih, nam ponudb niso računali, ampak so bile brezplačne.

Delo je bilo dobro usklajeno, ko so eni mojstri končali, so prišli drugi, oziroma so delali eden za drugimi. Je res teklo gladko.

Zdaj odvisno kako veliko je vaše stanovanje / hiša, seveda odvisno od tega potem tudi trajajo dela.

Jaz jih toplo priporočam, aja .. pa še cenejši so bili od mnogih mojstrov iz Ljubljane – kljub temu da so se vozili iz Nove Gorice.

Priporočam! Tukaj je njihova številka 031 558 410.

Pa srečno!

lep pozdrav vsem,

s partnerko sva prenavljanja staro meščansko stanovanje v Ljubljani (letnik 30:), s tem da sva izdelala teraso , galerijo itd, tako daje bila pravzaprav bolj rekonstrukcija. Sploh terasa je bila zahtevna, ker gre za odprto teraso in poglobitev strehe, zato sva hotela delati z resnimi majstri.
Večino del sva zaupala firmi Harco http://www.harco.si/, ekipa je res profi, zelo sva zadovoljna z izidom (in tudi s ceno), preselila sva se pa tudi do dogovorjenega roka:)

fino delajte! (midva sva kar vesela da je večinoma za nama:)

POZDRAVLJENI

Malce preverite Boniteto firm-saj se verjetno NEKATERE same oglašujejo po Forumu-potem pa pogledaš (nekatere) so imele blokado trr,ozorima izgubo dobička,majhen sumljiv promet nakazil ITD
Na take sva tudi midva naletela-zaradi foruma/Ni so se pojavil na tistega dne kot bi se morali,bolj so zehal kakor delal,čeprav je direktor dobil avans-Vendar je moj fant hitro(par dni ) stvari v red spravil .No potem sva dobila pa po priporočilu firmo iz Dola pri Lj.
Zadeve so bile povsem drugačne-me je pa presenetilo da fant-ki je zaposlen, ne da sam organizira ampak tudi dela.Poleg je imel pa ekipo-mojstrov
Sicer ni bilo poceni-ampak stvari funkcionirajo in tudi izgled super.Hvala bogu da je to za nama

Pozdravljeni!

Spomladi bom prenavljala kuhinjo in dnevno sobo, ali mi lahko napišete vaš kontakt.

Tanjalj

Lahko mi pišete na [email protected]

lep dan
NATALIJA

Čeprav je zelooo stara tema, je zaradi vseh pripetih mnenj in priporočil krasna!
Podajala sem se na “trnovo” pot renoviranja in izmed teh priporočil povabila na ogled kar nekaj izvajalcev.
Zdaj je tri tedne od pričetka del in moje stanovanje je kot novo.
Zahvaljujem se vsem, ki ste delili z mano kontakte, še posebno pa Bubbi-ndsmpr., saj so ti izvajalci tisti ki sem jih izbrala in se z njimi podala na pot, katera se je izkazala za prav nič trnovo 🙂

Vse lepo še naprej prav vsem in prav vsakemu želim tovrstno izkušnjo!


mene pa je ta firma razočarala

Ali lahko prosim tudi meni pošlješ po e-pošti [email protected] številko teh izvajalcev. Hvala že v naprej

Pozdravljeni,
midva z ženo sva se lansko leto aprila odločila za celotno prenovo stanovanja v bloku ter preko priporočil znancev najela firmo Slikopleskarstvo Primož Šušteršič s.p. , bila zelo zadovoljna, saj sta to oče in sin ki brezplačno opravita ogled se poglobita v izmero in natančno oceno stroškov, na koncu ni odstopalo niti za cent. Nobenega avansa in nategovanja kot pri ostalih. Če smo bili dogovorjeni za datum začetka in datum opravljene storitve sta to tudi opravila. Vodila sta tudi druge izvajalce (vodarje, štromarje itd) , tako da je vse klapalo. Kvaliteta res izvrstna in nobenih popravil. Praktično smo prišli na objekt da smo oddali ključe in 2x na vmesno kontrolo, nobene sekirancije z drugimi izvajalci in izgubljanja živcev. Zato toplo priporočava, če želiš da bo tako kot se zagre. Kot pravim na vsakem koraku nas želijo “nategniti” , pri njih pa kot da bi delali za sebe in z dušo!
Lep pozdrav.

New Report

Close